Widal.plSpołeczeństwoWypadek ratowników górskich w Słowacji! Ich auto koziołkowało! [WIDEO]

Wypadek ratowników górskich w Słowacji! Ich auto koziołkowało! [WIDEO]

Bardzo poważny wypadek ratowników górskich w Słowacji! Do tej tragicznej sytuacji doszło wczoraj. Ratownicy wyruszyli pomóc mężczyźnie, który został ranny podczas wycieczki. Sami z tę wyprawę zakończyli w ciężkim stanie!

Wypadek ratowników górskich w Słowacji! Ich auto koziołkowało!

Sytuacja miała miejsce w sobotę 5 września podczas akcji ratunkowej w Małej Fatrze. Ratownicy górscy z Horskiej Zachrannej Służby byli w trakcie akcji ratunkowej, kiedy auto, którym podróżowali zaczęło staczać się z góry!

Samochód z ratownikami na pokładzie kilkukortnie przekoziołkował. W aucie przebywało wówczas pięciu ratowników – trzech zawodowców i dwóch ochotników. Wszyscy odnieśli poważne obrażenia. Jeden z nich jest natomiast w ciężkim stanie i walczy o życie.

Wydarzenie koziołkującego samochodu nagrał jednen z turystów:

https://www.facebook.com/TTTurista/videos/338862840647433/

Horska Zachranna Służba poinformowała, że do mężczyzny, który wymagał pomocy na Małej Fatrze skierowano inną grupę ratowników górskich.

Co także na WIDAL.PL?

Świdwin: Szokująca sytuacja w szkole. Wyciągnęli dziecko, bo myśleli, że jest zakażone. Jakie będą konsekwencje?

Świdwin to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. W ostatnim czasie zdarzyły się tam przypadki zachorowań uczniów na COVID-19. W związku z tym pojawiła się tam panika.

Protesty w Niemczech. Rośnie niezadowolenie z powodu obostrzeń koronawirusowych. Co dalej?

Protesty w Niemczech. Niemiecka odpowiedź wirusa spotkała się z uznaniem na świecie. Protesty przeciwko szczepionkom i maskom pokazują jednak, że jest ofiarą własnego sukcesu.

Selekcjoner skomentował porażkę z Holandią! Zabrakło Roberta Lewandowskiego?

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek skomentował porażkę z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Polska przegrała wczorajsze spotkanie 0:1 po bramce Stevena Bargwijna w 61 minucie spotkania.

Kobieta z koronawirusem na pokładzie samolotu. Samolot faktycznie nie wystartował?

Kobieta z koronawirusem na pokładzie samolotu w Gdańsku. Do zdarzenia doszło w sobotę. Samolot nie mógł wystartować ponieważ okazało się, że jedna z pasażerek ma wirusa.