Widal.plSpołeczeństwoKazirodztwo wobec pasierba! Były europoseł przyznaje się do winy!

Kazirodztwo wobec pasierba! Były europoseł przyznaje się do winy!

Chociaż, dopiero w środę agencja AFP powołując się na źródła zbliżone do sprawy poinformowała, że znany francuski politolog, były szef prestiżowej Narodowej Fundacji Nauk Politycznych (FNSP) i były europoseł Olivier Duhamel przyznał się podczas śledztwa do kazirodztwa. Tego czynu dopuścił się wobec swojego nieletniego pasierba.

Według znającego sprawę źródła, politolog przyznał się do aktów kazirodczych na swoim nieletnim pasierbie. Czyny te opisała w książce “La Familia Grande” jego pasierbica, siostra bliźniaczka ofiary o imieniu Victor, Camille Kouchner.

Sprawa z przeszłości

Mimo to, Duhamel jest objęty dochodzeniem w sprawie gwałtu i napaści seksualnej. Do tego nie pomaga fakt, że dokonał tego jako osoba mającą władzę nad nieletnim w wieku 15 lat. Chociaż, czyn o który jest oskarżony były francuski europoseł miał miejsce pod koniec lat 80.

Gdyby nie książka siostry bliźniaczki ofiary, sprawa zapewne nie wyszłaby na światło dzienne. A francuski politolog nie zostałby oskarżony o kazirodztwo. Mimo to, francuska policja postanowiła przeprowadzić śledztwo związane z aktami kazirodczymi w rodzinie polityka.

Sprawa jest w trakcie postępowania

Chociaż, agencja AFP podała, że podejrzany mężczyzna został przesłuchany we wtorek. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

„Duhamel, politolog, konstytucjonalista, były profesor uniwersytetów w Besancon, Paris-Nanterre, Pantheon-Sorbonne i Instytutu Nauk Politycznych (Sciences Po), został przesłuchany we wtorek.”

Mimo to, paryska prokuratura wszczęła śledztwo 5 stycznia. Po ujawnieniu w książce pasierbicy politologa informacji o napaści na tle seksualnym i gwałtu z udziałem Duhamela. Na sam koniec nie wiadomo jednak czy mężczyźnie zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty i czy poniesie karę za swoje czyny z przeszłości.

Zobacz także na Widal.pl

Pracownik zoo ukąszony przez jadowitego węża! Nie ma surowicy!

Pracownik zoo w San Diego został ukąszony przez gałęźnicę szorstkołuską, jadowitego węża z rodziny żmijowatych. Mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala. Mimo to, problem jest poważny, ponieważ nie produkuje się surowicy na jad tego gatunku. Dyrekcja zoo zapewnia, że to niezwykle rzadki przypadek i nie należy się obawiać, że jadowity wąż może wydostać się z terrarium.

Policjantka, która zastrzeliła czarnoskórego została aresztowana! Protesty w Minneapolis!

Biuro do spraw zatrzymań amerykańskiego stanu Minnesota poinformowało, że policjantka Kim Potter, która w niedzielę śmiertelnie postrzeliła na przedmieściach Minneapolis młodego Afroamerykanina, została w środę aresztowana pod zarzutem zabójstwa drugiego stopnia. Chociaż maksymalny wymiar kary za takie zabójstwo to 10 lat więzienia i grzywna wysokości 20 tysięcy dolarów.

Chińczyk zabił niepełnosprawną osobę i podmienił trumny! Zrobił to na czyjeś zlecenie!

Były pracownik firmy transportującej zwłoki zabił niepełnosprawnego z zespołem Downa i podmienił ciało w trumnie przeznaczonej do kremacji. Zrobił to na zlecenie bogatego mężczyzny, który chciał zorganizować zmarłemu bratu tradycyjny pogrzeb. W regionie bowiem kremacja jest nakazana przez prawo. Chiński sąd utrzymał karę śmierci dla mężczyzny.