Widal.plSpołeczeństwo28 latek molestował kobiety na ulicach! Grozi mu więzienie!

28 latek molestował kobiety na ulicach! Grozi mu więzienie!

28 latek z Trzcianki w województwie wielkopolskim, odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej trzech młodych kobiet. Mężczyzna podbiegał do swoich ofiar na ulicy i dotykał ich intymnych części ciała. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Oficer prasowy policji w Czarnkowie aspirant Karolina Górzna-Kustra poinformowała, że sprawę pierwszego napastliwego ataku 24 lutego zgłosiła funkcjonariuszom młoda mieszkanka Trzcianki.

„Na jednej z ulic podbiegł do niej od tyłu nieznany mężczyzna i ręką dotknął ją w miejscu intymnym, a następnie szybko oddalił się w nieznanym kierunku.”

Jest więcej ofiar

Sprawę policja potraktowała bardzo poważnie i przekazała do wydziału kryminalnego. W trakcie postępowania otrzymali sygnały od dwóch innych kobiet, które padły ofiarą podobnych napastliwych zachowań. Według policjantów doszło do nich pod koniec lutego i w marcu. W obu przypadkach mężczyzna działał w ten sam sposób. Wykorzystywał moment zaskoczenia i podbiegając do wybranej przez siebie ofiary, dotknął intymnej części jej ciała. Mimo to, jedna z pokrzywdzonych zapamiętała wygląd sprawcy i opisała go funkcjonariuszom.

Policjanci szybko odnaleźli przestępcę. Okazał się nim młody 28 letni mężczyzna z Trzcianki. Mężczyzna zaraz po zatrzymaniu trafił do komisariatu, gdzie usłyszał trzy zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej. Przyznał się popełnienia których się przyznał i złożył wyjaśnienia.

Mężczyzna był w przeszłości karany

Na koniec, wiadomo, że zatrzymany był wcześniej karany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz zakaz opuszczania kraju. Mimo to, mężczyźnie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo do roku więzienia.

Zobacz także na Widal.pl

Nowa metoda testowania dzieci! Lizak ma wykryć koronawirusa!

Szkoły na całym świecie są zamknięte z powodu koronawirusa. Placówki szukają pomysłów, które ułatwią im funkcjonowanie podczas pandemii. W niektórych niemieckich placówkach edukacyjnych wprowadzono test-lizak, który wykrywa koronawirusa. Ma on pomóc wykrywać infekcję u najmłodszych, u których pobieranie wymazów z gardła może wzbudzić strach.

Awantura dwóch braci! Strzelali do siebie z wiatrówki!

Policjanci z Radoszyc w województwie świętokrzyskim zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który zapoczątkował awanturę w domu. W jej trakcie strzelał do swojego młodszego brata z wiatrówki i groził mu śmiercią. Mężczyzna mimo tego, że był pod wpływem alkoholu już niedługo odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Andrzej Duda rozmawiał przez odłączony telefon? Wszelkie wątpliwości rozwiewa rzecznik

Zdjęcie prezydenta krąży po Internecie i stało prawdziwym hitem. Internautom od razu udało się zauważyć, że Andrzej Duda prowadził rozmowę przez telefon z odpiętym kablem. Od razu pojawiła się dyskusja na temat tego, jak prezydentowi RP udało się zadzwonić przez taki aparat.