Widal.plKoronawirusŚwidwin: Szokująca sytuacja w szkole. Wyciągnęli dziecko, bo myśleli, że jest zakażone

Świdwin: Szokująca sytuacja w szkole. Wyciągnęli dziecko, bo myśleli, że jest zakażone

Świdwin to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. W ostatnim czasie zdarzyły się tam przypadki zachorowań uczniów na COVID-19. W związku z tym pojawiła się tam panika.

Do tego stopnia, że nauczyciele zaczęli zgłaszać każdy przypadek ucznia, który ma objawy zakażenia koronawirusem. Taka sytuacja miała również miejsce 2 września.

Świdwin: Dramat dzieci

Świdwin: Dwie uczennice szkoły w Świdwinie w Zachodniopomorskiem zostały potwierdzone jako zakażone koronawirusem. Dwie klasy były zmuszone przejść na naukę zdalną. Szkoła wydała komunikat w tej sprawie.

Informujemy, że u dwóch uczennic naszej szkoły, tj. kl. 1 Technikum Ekonomicznego i kl. 1 Branżowej Szkoły I Stopnia Kucharz stwierdzono pozytywny wynik testu na COVID-19

– czytamy na stronie internetowej szkoły.

Doprowadziło do paniki, która dotknęła nauczycieli. Zaczęli zgłaszać różnych uczniów z objawami zakażenia koronawirusem.

Sanepid zabierał dzieci ze szkoły

Według relacji naocznego świadka, w środku dnia pojawiały się służby sanitarne w strojach ochronnych i wyciągały dzieci ze szkoły.

Sytuacja z 2 września. Szkoła podstawowa w Świdwinie. Dziecko wyciągnięte ze szkoły przez nieznane osoby, bo było podejrzanie, że jest zakażone koronawirusem. Niewyobrażalny stres dla dziecka, brak rodziców, nie wiadomo gdzie chcieli je zabrać, media o tym milczą. Od Pani Małgorzaty Sikory, która przesłała na stronę informacje wiem, że pracownik szkoły zadzwonił do sanepidu, bo dziecko uwaga kasłało.. I faktycznie okazało się, że to fałszywy alarm, dziecko miało inne problemy zdrowotne, pewnie zwykle przeziębienie.. Wyciągnięte ze szkoły, prowadzone jak przestępca dziecko.. TO JEST JUŻ PARANOJA.

– napisał jeden ze zbulwersowanych mieszkańców.

https://www.facebook.com/tomek.leszczynski.560/posts/176584860662962

to jest nalgowek

Przyłbice nie chronią przed koronawirusem! Trzeba nosić maseczki?

Przyłbice nie chronią przed koronawirusem! Jeden z najczęściej wybieranych przez ludzi sposobów na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 okazuje się być nie do końca skuteczny.

Nowe obostrzenia już niebawem. Jakie zmiany wprowadzi Ministerstwo Zdrowia?

Nowe obostrzenia już niebawem. Po raz kolejny najbardziej mogą one uderzyć w branżę ślubną. Czego będą dotyczyć?Epidemia koronawirusa nie ustępuje. Dlatego też Ministerstwo Zdrowia planuje być może wprowadzenie nowych obostrzeń.

Czy istnieją tabletki na zmianę płci?

Ostatnimi czasy głośno jest o słowach rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka, który zasugerował, że dzieciom w niektórych szkołach podawane są takie medykamenty. Mają one być rozprowadzane przez… seksedukatorów.