Widal.plSportSelekcjoner skomentował porażkę z Holandią! Zabrakło Roberta Lewandowskiego?

Selekcjoner skomentował porażkę z Holandią! Zabrakło Roberta Lewandowskiego?

Selekcjoner skomentował porażkę z Holandią! Zabrakło Roberta Lewandowskiego?
Foto: Facebook/ Łączy Nas Piłka

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek skomentował porażkę z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Polska przegrała wczorajsze spotkanie 0:1 po bramce Stevena Bargwijna w 61 minucie spotkania.

Nowy sezon Ligi Narodów Polska zaczęła zatem od porażki. W naszej grupie są jeszcze reprezentacje Włoch i Bośni i Hercegowiny, które we wczorajszym meczu podzieliły się punktami remisując 1:1.

Selekcjoner skomentował porażkę z Holandią! Zabrakło Roberta Lewandowskiego?

W naszej reprezentacji we wczorajszym spotkaniu zabrakło kapitana drużyny narodowej Roberta Lewandowskiego, który przebywa na urlopie po przedłużonym sezonie i wygraniu z Bayernem Monachium Ligi Mistrzów.

Do wczorajszej dyspozycji naszych kopaczy odniósł się Jerzy Brzęczek, który co prawda nie wziął za obronę argumentu o nieobecności Lewandowskiego, ale przyznał, że był zadowolony z młodych piłkarzy, na których postawił we wczorajszym meczu:

“W pierwszej połowie stworzyliśmy groźną okazję. Dobre podanie Kędziory i zmiana krzyżowa w polu karnym. Gdyby Krzysiek Piątek uderzył po ziemi, bramkarz miałby trudniej. Jeśli chodzi o grę ofensywną, kreowanie, to mogło być lepiej. Jestem zadowolony z młodych zawodników, jak Jóźwiak czy Moder, trema ich nie zjadła. Bereszyński zagrał dobre spotkanie. Wygrywał pojedynki w ofensywie i defensywie. W jednym momencie popełnił błąd, ale taka jest piłka. To gra błędów.” – przyznał selekcjoner w rozmowie z Polsat Sport.

Następny mecz polskiej reprezentacji piłkarskiej już w poniedziałek 7 września. Polacy zmierzą się wówczas z Bośnią i Hercegowiną. Początek spotkania o 20:45.

Co także na WIDAL.PL?

Różalski kontra Margot. Padły mocne słowa

Różalski kontra Margot. Mężczyzna w bardzo mocnych słowach skomentował wywiad, który został udzielony przez Margot.

Nowe obostrzenia już niebawem. Jakie zmiany wprowadzi Ministerstwo Zdrowia?

Nowe obostrzenia już niebawem. Po raz kolejny najbardziej mogą one uderzyć w branżę ślubną. Czego będą dotyczyć?
Epidemia koronawirusa nie ustępuje. Dlatego też Ministerstwo Zdrowia planuje być może wprowadzenie nowych obostrzeń.

“The Rock” miał koronawirusa. Dwayne Johnson opowiedział swoją historię. Jak znosił chorobę?

“The Rock” miał koronawirusa. Znany aktor wyznał, że był zakażony. Jednak najpopularniejszy aktor kina akcji nie zmagał się sam z chorobą. Na Covid-19 chorowała także jego żona i dwie córki.