Widal.plPolitykaW Krakowie powstał mural z Jarosławem Kaczyńskim. Sprawą zajęła się policja

W Krakowie powstał mural z Jarosławem Kaczyńskim. Sprawą zajęła się policja

Mieszkańcy Krakowa i lokalni turyści od niedawna mogą podziwiać mural z Jarosławem Kaczyńskim. Wizerunek prezesa Prawa i Sprawiedliwości do złudzenia przypomina rysunek znanego ulicznego artysty – Banksy’ego.

Banksy swego czasu zaprezentował rysunek zatytułowany “Dziewczynka z balonikiem”, który przedstawia młodą dziewczynkę puszczającą czerwony balonik w kształcie serca:

Banksy Dziewczynka z Balonikiem Nadzieja - plakat - Plakaty - Homebook

W Krakowie powstał mural z Jarosławem Kaczyńskim. Sprawą zajęła się policja

W Krakowie na zbiegu ulic Mostowej i Podgórskiej na Kazimierzu powstał mural, który do złudzenia przypomina postać Jarosława Kaczyńskiego w pozie wspomnianej wyżej “dziewczynki z balonikiem”.

Sprawą zajęła się miejscowa policja. Przeprowadzono oględziny, zebrano wymiary malowidła i wniesiono sprawę o uszkodzenie mienia prywatnego. Właściciel nieruchomości, na którym zrobiono mural nie wyrażał zgody na powstanie takiego ulicznego dzieła.

Policja potwierdziła, że swoje działania opiera na zgłoszeniu od osoby poszkodowanej.

A jak wygląda mural z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego?

Co także na WIDAL.PL?

Młody raper pobił niepełnosprawnego, starszego mężczyznę na śmierć

Młody raper pobił niepełnosprawnego mężczyznę na śmierć. Powód dla którego to zrobił nie mieści się w głowie. Podczas składania zeznań przyznał się i powiedział dlaczego skatował 66- letniego mężczyznę.

Członek sztabu Trzaskowskiego zaatakował czarnoskórego? Został zatrzymany?

Członek sztabu Trzaskowskiego jest oskarżony o atak na tle rasistowskim w Krakowie. Początkowo organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oskarżała o ten uczynek “patriotów”. Teraz się okazuje, że zrobił członek partii bliskiej ich stowarzyszenia.

Antek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?

Antek Królikowski jest obecnie mocno rozchwytywanym aktorem. Nie tylko w kwestii pracy, ale również kobiet. Syn niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego ma dużo powodzenie u kobiet i skrzętnie z tego korzysta. Tym razem jego nowa dziewczyna jest o rok od niego starsza.

Ilona Łepkowska skrytykowała wygląd Trzaskowskiej. Jej słowa zaskakują

Ilona Łepkowska w ostrych słowach stwierdziła, że Małgorzata Trzaskowska nie dba o swój wygląd. Scenarzystka wyraziła swoją opinię jednak słowa były na tyle mocne, że zakrawają o tzw. hejt.