Widal.plGwiazdyAntek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?

Antek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?

Antek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?
Foto: facebook/Antek Królikowski

Antek Królikowski jest obecnie mocno rozchwytywanym aktorem. Nie tylko w kwestii pracy, ale również kobiet. Syn niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego ma dużo powodzenie u kobiet i skrzętnie z tego korzysta. Tym razem jego nowa dziewczyna jest o rok od niego starsza.

Chodzi o aktorkę znaną z m.in. “Pierwszej miłości” czy “Barw Szczęścia”. Seksowna 32-latka skradła serce przystojnego aktora i niedawno potwierdzili, że są razem. Natomiast wczoraj dodali pierwsze wspólne zdjęcie.

Antek Królikowski chwali się nową dziewczyną

Antek Królikowski pochwalił się pierwszym wspólnym zdjęciem z Joanną Opozdą. 31-latek pojawił się wraz z nią w znanym warszawskim klubie, nie bacząc na swoją żałobę.

Aktor fotografię opatrzył hashtagiem #hatersgonnahate, który ma jasno wskazywać, że nie przejmuje się kąśliwymi uwagi na temat ich związku. W końcu aktor jeszcze 3 tygodnie temu był z inną kobietą.

https://www.instagram.com/p/CC1MMlmneGj/?utm_source=ig_embed

Fani krytycznie o nowym związku Antka

Nie ma co się dziwić opisowi dodanemu przez Antka, w końcu większość komentarzy odnośnie jego nowego związku jest negatywnych. Trudno się temu dziwić, aktor zmienia partnerki jak rękawiczki. Antek Królikowski ponad dwa tygodnie temu rozstał się z Kasią Dąbrowską. Wcześniej aktor związany był z m.in. Julią Wieniawą, Kasią Sawczuk, Samuelą Górską i Laurą Breszką.

“A już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami”
“Zmieniasz te kobitki Antek jak Vega obsadę w swoich filmach. Oh wait…”
“Szybkie te miłości w dzisiejszych czasach”

– to najłagodniejsze z nich.

Zobacz także:

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Robi to na was wrażenie?

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się w mediach społecznościowych zajęciem, którym zajmowała się w młodości. Możliwe, że nadal się nim zajmuje w tak zwanych “po godzinach”.

Jacek Kurski drugi raz wziął ślub kościelny! Co na to katolicki publicysta Tomasz Terlikowski?

Jacek Kurski drugi raz w swoim życiu wziął ślub kościelny! Były prezes Telewizji Polskiej, a obecnie doradca zarządu poślubił swoją wieloletnią partnerkę Joannę. Ceremonia ślubna odbyła się przed ołtarzem w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Kolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki?

Kolejna molestowana dziewczynka. Kilka dni temu pisaliśmy o historii dziewczynki, która padła ofiarą pedofilii gdzie w całą sprawę zamieszana była matka dziewczynki oraz jej koledzy od kieliszka. Teraz historia jest jeszcze bardziej bulwersująca.