Widal.plCelebryciKlaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą. Wcześniej jednak prosi o pomoc w wyborze imienia dla córki!

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą. Wcześniej jednak prosi o pomoc w wyborze imienia dla córki!

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą. Wcześniej jednak prosi o pomoc w wyborze imienia dla córki!
Foto: screen/https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/?hl=pl

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą. Jakiś czas temu ta radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Później podzieliła się z Interanutami jaka będzie płeć jej pierwzego dziecka.

Teraz aktorka ma jednak większy problem. Kobieta zwróciła się z prośbą do swoich obserwatorów aby Ci pomogli jej wybrać imię dla córki. Pomysł jednak spotkał się z mieszanym odbiorem ze strony fanów.

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą. O tym fakcie poinformowała w połowie lutego. W mediach społecznościowych z dumą prezentuje swój stan oraz dzieli się z fanami rozwojem sytuacji. Jej Instagram obfituje w piękne zdjęcia na których widać jak celebrytka znosi ciążę.

Jakiś czas temu aktorka zdradziła płeć dziecka za pomocą ogromnego balona.

https://www.instagram.com/p/CL4odk7l7XA/?utm_source=ig_web_copy_link

Jakie imię dla dziecka?

Wczoraj Klaudia Halejcio postanowiła poprosić o pomoc swoich obserwatorów. Aktorka zmaga się z podjęciem poważnej decyzji odnośnie wybrania imienia dla swojego dziecka:

Podpowiedzcie! Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska? Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Aaaa… Naprawdę nie wiem! 

W komentarzach pod zdjęciem fani od razu ruszyli na pomoc wypisując najróżniejsze imiona. Wśród najpopularniejszych znalazły się między innymi: Adriana, Nadia, Łucja, Rozalia, Liliana, Marysia, Helenka, Gaja, Liwia, Pola, a nawet Dżesika lub Grażyna. 

Znalazły się także osoby, które miały całkowicie odmienną radę:

Takie, jakie Ci się podoba – napisała Maffashion.

Takie, jak podpowiada Ci serce – wtórowała jej internautka.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Kaucja za butelki plastikowe! Od kiedy będzie można zwracać butelki do sklepów?

Minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka zapowiedział ogromne zmiany w kwestii użycia i sprzedaży plastiku. Od tego roku butelki plastikowe do 3 litrów będą objęte kaucją. Przepisy zostaną uchwalone w tym roku, a od 2022 będzie można zwracać butelki do sklepów.

Szczepionka AstraZeneca zmienia nazwę! Jak teraz będzie się nazywać?

Szwedzka Agencja ds. Produktów Medycznych Läkemedelsverket poinformowała o zmianie nazwy szczepionki produkowanej przez firmę AstraZeneca. Według danych udostępnionych przez europejską Agencję Leków (EMA) zostanie zmieniona tylko nazwa szczepionki przeciw koronawirusowi. Skład pozostanie bez zmian.

Nike pozywa MSCHF za ‘Buty Szatana’!

Nike pozywa MSCHF za ‘Buty Szatana’! Firma pozywa nieautoryzowane „buty szatana”, za którymi stoi małe przedsiębiorstwo z Brooklynu. Jednak sprzedaż 666 par zmodyfikowanych butów Nike Air Max 97 jako „Buty Szatana” we współpracy z raperem Lil Nas X nie przejdzie bez echa.