Widal.plBartosz ŻukowskiWalduś Kiepski prosi o pomoc! Aktor zmienił się nie do poznania

Walduś Kiepski prosi o pomoc! Aktor zmienił się nie do poznania

Walduś Kiepski czyli Bartosz Żukowski postanowił zaapelować do narodu prosi o pomoc. Aktor zaangażował się w bardzo ważną akcję społeczną i nagrał filmik, który został udostępniony w sieci.

To właśnie za sprawą tego nagranie możemy zobaczyć jak bardzo aktor się zmienił. Bartosz Żukowski już nie wygląda tak jak za czasów popularnego serialu “Świat według Kiepskich”.

Walduś Kiepski prosi o pomoc

Walduś Kiepski to nie tylko znany i ceniony aktor ale także ogromny miłośnik zwierząt. Aktor jest także członkiem stowarzyszenia „Pogotowie dla zwierząt”. W związku z tym zdecydował się wziąć udział w nagraniu poruszającego filmiku. To właśnie w tym nagraniu Bartosz Żukowski opowiada o trudnym losie zwierząt w Polsce.

Dziś odwiedziłem stowarzyszenie „Pogotowie dla zwierząt”, jestem w jego siedzibie. Tylko w tym roku jego członkowie odebrali ponad 2 tys. zwierząt ze względu na znęcanie się nad nimi przez właścicieli czy opiekunów. To porażająca liczba.

Aktor postanowił także opowiedzieć o interwencji, w której osobiście brał udział. W grudniu ubiegłego roku członkowie „Pogotowia dla Zwierząt” byli w gospodarstwie pod Łukowem w województwie lubelskim. To właśnie tak zastali dwa wygłodniałe psy oraz zaniedbaną klacz, której kopyta były zdeformowane i sprawiały jej ogromne cierpienie.

Jak tak można, zastanawiam się? Ja chyba jestem zbyt nerwowy, na obserwowanie takich sytuacji, bo od razu sam wymierzyłbym sprawiedliwość. tego rolnika, który doprowadził konia do takiego stanu, przykułbym do budy, do której przykuł te dwa sympatyczne psiaki i głodził przez dwa tygodnie. Może wtedy zrozumiałby, jak cierpiały jego zwierzaki.

Poruszająca prośba Bartosza Żukowskiego

„Pogotowie dla zwierząt” to stowarzyszenie mające na celu ratowanie zwierząt z gospodarstw rolniczych, w których dochodzi do znęcania się nad zwierzętami ale także zajmuje się propagowaniem i upowszechnianiem wiedzy w kwestii praw czworonogów.

Bartosz Żukowski nie ukrywa, że zgłoszeń jest bardzo wiele. Cały czas trwają także poszukiwania odpowiedzialnych właścicieli, którzy przyjęliby pod swój dach uratowanie zwierzęta. Jak apeluje aktor:

Szanowni Państwo, ze względu na naprawdę duży zakres naszej działalności i ilość podejmowanych interwencji stale poszukujemy odpowiedzialnych domów, w których możemy – chociażby tymczasowo – umieścić naszych podopiecznych. Jeżeli jesteście Państwo w stanie zaoferować taki dom lub jesteście zainteresowani adopcją, bardzo prosimy o kontakt.

Bartosz żukowski zwrócił się także z prośba o wsparcie finansowe. Aktor zapewnił, że wszystkie pieniądze, przekazane na rzecz stowarzyszenia, zostaną wykorzystane na pomoc zwierzętom.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Szwedka rozmawia ze zwierzętami! Nietypowe hobby Jonny Jinton!

Szwedka rozmawia ze zwierzętami! Jonna Jinton z dzieciństwa pamięta jak jej babcia przywoływała wieczorem zwierzęta, które rozpierzchły się po rozległych łąkach i lesie. To był trochę jakby śpiew, trochę wołanie i okrzyk.

Sklep z elektroniką otwarty mimo zakazu! Klienci mogą robić zakupy!

Od soboty w Polsce obowiązuje całkowity lockdown. Oznacza to, że sklepy w galeriach handlowych oprócz aptek oraz hipermarketów spożywczych są nieczynne. Jednak okazuje się, że nie wszystkie sklepy są zamknięte.

Tysiące pająków uciekło ze swych nor przed powodzią! Australijczycy zszokowani!

W Australii, a dokładniej w Nowej Południowej Walii, mieszkańcy zastali niecodzienny widok. Setki a nawet tysiące pająków wyszło ze swych nor ratując się tym samym przed powodzią. Zszokowani ludzie publikują zdjęcia oraz filmy na swoich portalach społecznościowych.