Widal.plGwiazdyPopularna aktorka pociesza Polaków ze słonecznego Zanzibaru: Mam nadzieję, że zdjęcie wniesie trochę optymizmu

Popularna aktorka pociesza Polaków ze słonecznego Zanzibaru: Mam nadzieję, że zdjęcie wniesie trochę optymizmu

Popularna aktorka pociesza Polaków prosto ze słonecznego Zanzibaru! Chodzi o rzekome wlanie optymizmy i wiary w lepszą przyszłość dla przeżywających kłopoty finansowe rodaków, którzy zmagają się ze skutkami gospodarczymi pandemii koronawirusa.

A pandemia ta wydaje się nie mieć końca. W Polsce codziennie raportowane są ogromne liczby zarażonych, a obostrzenia są przedłużane. Obecnie do 18 kwietnia potrwa kolejny już lockdown w naszym kraju.

Nie wszyscy jednak walczą z pandemią. Jedną z osób, która korzysta z życia w czasie pandemii jest Katarzyna Warnke. Aktorka znana z wielu filmów Patryka Vegi, w których brała udział (m.in. Pętla, Botox czy Kobiety Mafii).

Popularna aktorka pociesza Polaków ze słonecznego Zanzibaru: Mam nadzieję, że zdjęcie wniesie trochę optymizmu

Aktorka opublikowała na swojej stronie na Instagramie zdjęcie z przesłanie do Polaków, którzy szukają nadziei na lepsze jutro.

Przekonał was ten wpis?

“To ja – dzióbas z fototapety? Przesyłam moc słońca spod równika? Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Ale z tego co widać na mapie pogody, to w Warszawie już właściwie lato… ? Tak, czy siak razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni! #afryka#hakunamatata#iśćciągleiśćwstronęsłońca#zielonomi#paradiso#?#?#zanzibarisland@pili_pili_zanzibar#wojteknazanzibarze

https://www.instagram.com/p/CNFUCRpHFDO/?utm_source=ig_embed

Zobacz także na Widal.pl

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Prezydent Andrzej Duda: Wspólnota jest właśnie tutaj!

Dzisiaj 11 rocznica katastrofy smoleńskiej, czyli jednej z największych tragedii w nowożytnej historii Polski. W katastrofie rządowego samolotu na lotnisku pod Smoleńskiem, 10 kwietnia 2010 roku zginęło 96 osób, w tym urzędujący prezydent Polski Lech Kaczyński wraz ze swoją małżonką. Do dzisiaj sprawa tej katastrofy nie została do końca wyjaśniona.

Elon Musk testuje nową technologię! Małpa z chipem gra w ponga!

Miliarder opublikował na swoich portalach w social mediach bardzo ciekawy film. Przedstawia on działanie chipu o nazwie Neuralink N1, czyli urządzenia wszczepionego w mózg małpy, które pozwala jej na obsługę komputera bez użycia rąk. Elon Musk nie ukrywa, że od dawna próbuje stworzyć technologię na zasadzie interfejsu mózg człowieka – komputer.

Śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej zostaje przedłużone. Jest informacja Prokuratury Krajowej

Śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej zostaje przedłużone. Działania będą trwały do 31 grudnia 2021 r. Takie informacje zostały przekazane dzisiaj przez Prokuraturę Krajową.