Widal.plSpołeczeństwoKolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki

Kolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki

Kolejna molestowana dziewczynka. Kilka dni temu pisaliśmy o historii dziewczynki, która padła ofiarą pedofilii gdzie w całą sprawę zamieszana była matka dziewczynki oraz jej koledzy od kieliszka.

Tym razem jest podobnie. Molestowana 7-latka była ofiarą swojej matki oraz dziadka, byłego więźnia.

Kolejna molestowana dziewczynka

Dziewczynka była molestowana od wielu lat przez swojego dziadka oraz bita przez własną matkę. 7-letnia dziewczynka o imieniu Alicja miała dość horroru, który zgotowali jej matka i dziadek. Dziewczynka opowiedzislamu o wszystkim swoim sąsiadom. Ci natychmiast zareagowali. Nie byli w stanie uwierzyć w horror, ktory przeżywała mała Ala.

Z informacji przekazanych przez jedną z sąsiadek 7- łatki wynika, że jej 57-letni dziadek Kazimierz W. Wyszedł niedawno z więzienia ale nie przebywał w nim zbyt długo.

7-latka sąsiadom wyznała, jaki horror przeżywa w domu

Mała Alicja przyszła na plac zabaw do znajdujących się tam ludzi i powiedziała, że boi się wracać do domu. Jej strach wynikał z tego, że jej matka 34-letnia Monika F. piła już trzecią butelkę alkoholu a dziadek ją dotykał.

Reakcja sąsiadów była natychmiastowa. Nakarmili dziewczynkę, dali jej ciepłe ubrania i niezwłocznie zgłosili sprawę na policję. Sąsiad wyznaje, że horror dziewczynki z pewnością trwał już od dawna, ponieważ był w tym, domu i zauważył ślady krwi. Ślady te biegły od samej kuchni aż do pokoju dziecięcego. Policjanci od razu zabezpieczyli krew do badań które mają potwierdzą czy należy ona do dziewczynki. Dziewczynka przebywa obecnie w rodzinie zastępczej.

Zaskakujące w tej sprawie jest podejście organów ścigania. Prokurator bowiem nie zdecydował się na areszt podejżanych a jedynie na ich policyjny dozór. Matce dziecka postawiono juz zarzut znęcania się nad dzieckiem, a dziadkowi popełnienia przestępstwa o charakterze seksualnym i doprowadzenia do innej czynności seksualnej.

Kazimierzowi W. za wykorzystywanie wnuczki grozi do 12 lat więzienia, a Monice F. za znęcanie się 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także na Widal.pl

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem

Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.