Widal.plGwiazdyKatarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem! Taki był znany dziennikarz sportowy!

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem! Taki był znany dziennikarz sportowy!

Popularna osobowość telewizyjna Katarzyna Dowbor opowiedziała o życiu z mężem-alkoholikiem. Przez lata związana była ze znanym dziennikarzem sportowym, który zmagał się z chorobą alkoholową.

Chodzi o postać nieżyjącego już dziennikarza Janusza Atlasa. Był on przez lata uważany za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju. Przez lata jednak zmagał się z alkoholizmem. Uzależnieniu nie dał rady.

Katarzyna Dowbor o życiu z mężem-alkoholikiem!

Katarzyna Dowbor i Janusz Atlas byli małżeństwem przez siedem lat. Pierwszy etap małżeństwa obfitował w szczęście pary. Problemy pojawiły się później. Katarzyna Dowbor w książce “Mężczyźni mojego życia” tak opisała swojego byłego męża:

“Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą… W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu.”

Dowbor przyznała także, że przez lata była ofiarą przemocy psychicznej. Krążą też pogłoski, że Atlas bił ją i znęcał się nad nią także fizycznie. Katarzyna Dowbor w rozmowie z Viva! potwierdziła jedną z tych rewelacji:

“Nie było w Warszawie tajemnicą, że miał duże problemy z alkoholem. Dzwonił do mnie Franek ze SPATiF-u i mówił “Paczka do odebrania”, czyli trzeba było wyciągnąć z lokalu pijanego w sztok Atlasa. Kiedy miał moralniaka, był podenerwowany. A że sam z siebie był nerwowy, więc stawał się nie do wytrzymania. Kiedyś w naszym maluchu zaczął się nade mną znęcać psychicznie. Było bardzo nieprzyjemnie.”

Co także na WIDAL.PL?

Co Piotr Żyła napisał o swojej byłej żonie?

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.