Widal.plGwiazdyPiotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Skoczek zaskoczył wpisem w mediach społecznościowych!

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Skoczek zaskoczył wpisem w mediach społecznościowych!

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce w sporcie święci sukcesy, ale w życiu prywatnym nie układa mu się równie dobrze. Przez lata pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną Justyną.

Dzisiaj w mediach społecznościowych, skoczek udostępnił wpis, w którym ostro wypowiedział się o swojej byłej żonie.

Piotr Żyła ostro o swojej byłej żonie! Skoczek zaskoczył wpisem w mediach społecznościowych!

Post pojawił się na Facebooku i jest napisany w stylu, do jakiego Piotr Żyła zdążył nas przyzwyczaić. Ale oprócz “śmieszków-heheszków”, tym razem znajdziemy w nim mnóstwo smutnych emocji.

Żyła przyznał, że jego była żona jest humorzasta, a opieka nad dziećmi w przypadku pary, która nie może na siebie patrzeć jest bardzo trudna.

Poniżej wpis skoczka narciarskiego (pisownia oryginalna):

“Dada Pieter 1:0?Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?? Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki? A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie? A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda?? I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde?

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3312683392125861&id=419219738138922

Co także na WIDAL.PL?

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Już niedługo premiera filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Kiedy premiera?

Doda wraz z ekipą podbija Dubaj. Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawił się filmik z wielkiego wejścia obsady i członków ekipy na lotnisko. Z filmiki wynika, że gwiazdy bawią się świetnie. Nie brakuje tam luksusowych wnętrz, które z pewnością będą uchwycone w kontrowersyjnej produkcji filmowej.

Bohaterski chłopiec uratował młodszą siostrą przed wściekłym psem. Jak duże poniósł konsekwencje?

Bohaterski chłopiec uratował swoją siostrę przed groźnym psem. Do zdarzenia doszło w USA, a o całej sprawie poinformowała ciotka dzieci. Wiadomość o młodym bohaterze rozchodzi się szybko po internecie. Głównym powodem popularności historii jest zdjęcie dołączone do opisu. Widać na nim dwójkę małych dzieci. Jedno z nich ma bardzo brzydką ranę ciągnącą się przez cały policzek.