Widal.plGwiazdyIlona Łepkowska skrytykowała wygląd Trzaskowskiej. Jej słowa zaskakują

Ilona Łepkowska skrytykowała wygląd Trzaskowskiej. Jej słowa zaskakują

Ilona Łepkowska w ostrych słowach stwierdziła, że Małgorzata Trzaskowska nie dba o swój wygląd. Scenarzystka wyraziła swoją opinię jednak słowa były na tyle mocne, że zakrawają o tzw. hejt.

Błacha rzecz jednak być może miała ona ogromne znaczenie. Czy wygląd żony Trzaskowskiego miał wpływ na jego pozycję w tegorocznych wyborach?

Ilona Łepkowska skrytykowała Trzaskowską

Ilona Łepkowska skrytykowała Małgorzatę Trzaskowską. Mimo, że już jest po wyborach, duża część osób wciąż nie zakończyła dyskusji na ten temat. Głośno jest nie tylko o samych kandydatach na urząd prezydenta ale także o ich żonach.

W ostatnim czasie pojawiły się głosy, że za przegraną kandydata Koalicji Obywatelskiej może częściowo ponosić odpowiedzialność jego żona. Opinię ta popiera także scenarzystka telewizyjna Ilona Łepkowska. Rafał Trzaskowski uchodzi za przystojnego i zadbanego mężczyznę. Jednak uroda i styl jego żony jest szeroko komentowany. Charakterystyczne czarne oprawki okularów oraz oryginalne rysy jej twarzy bez wątpienia rzucają się w oczy. Czy jej charakterystyczny wygląd miał wpływ na wynik wyborów.

Czy Ilona Łepkowska promuje mowę nienawiści?

Scenarzystka jakiś czas temu podzieliła się z mediami swoimi uwagami na temat wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej. Łepkowska w mocnych słowach wyraziła swoją opinię. Jednak jej wypowiedź zdaniem wielu specjalistów może być uznana za „mowę nienawiści”.

W swojej kontrowersyjnej wypowiedzi porównała Małgorzatę Trzaskowską do położnej i stwierdziła, że Trzaskowska nie dołożyła starań, aby jej włosy prezentowały się schludnie.

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska. Ok, ale powiem tak, po głupstwie, po takiej drobnej rzeczy (…) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy.

Również w opinii Ilony Łepkowskiej wygląd żony Trzaskowskiego jest daleki od elegancji i miał on negatywny wpływ na wynik wyborów.

Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i T-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób, oglądając ją, pomyślało: „Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa”.

Stylistka broni Małgorzaty Trzaskowskiej

Opinia wyrażona przez scenarzystkę wywołała nie małe poruszenie. Oburzona specjalistka w zakresie mody, Doroty Wróblewskie postanowiła się wypowiedzieć w tej kwestii. Opublikowała ona na swoim Facebooku odpowiedź skierowaną do Ilony Łepkowskiej seriali, w której broni żony Trzaskowskiego.

No to może się wypowiem jako „pani od mody”. Od lat zajmuję się budowaniem wizerunku, czyli strategią „marki”. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów.

facebook/malgorzata.m.trzaskowska

Zobacz także na Widal.pl

Kim jest Jacek P. zatrzymany razem z byłym ministrem Sławomirem N. za korupcję?

Biznesmen z Gdańska jest dowodem na to, że najciemniej jest pod latarnią. Organizował bowiem… szkolenia dla policji, w których podawał jak wykryć przestępstwa podatkowe!

Antek Królikowski pokazał się z nową dziewczyną. Która z kolei?

Antek Królikowski jest obecnie mocno rozchwytywanym aktorem. Nie tylko w kwestii pracy, ale również kobiet. Syn niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego ma dużo powodzenie u kobiet i skrzętnie z tego korzysta. Tym razem jego nowa dziewczyna jest o rok od niego starsza.

Członek sztabu Trzaskowskiego zaatakował czarnoskórego? Został zatrzymany?

Członek sztabu Trzaskowskiego jest oskarżony o atak na tle rasistowskim w Krakowie. Początkowo organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oskarżała o ten uczynek “patriotów”. Teraz się okazuje, że zrobił członek partii bliskiej ich stowarzyszenia.