Widal.plPolitykaCzłonek sztabu Trzaskowskiego zaatakował czarnoskórego? Został zatrzymany

Członek sztabu Trzaskowskiego zaatakował czarnoskórego? Został zatrzymany

Członek sztabu Trzaskowskiego jest oskarżony o atak na tle rasistowskim w Krakowie. Początkowo organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oskarżała o ten uczynek “patriotów”. Teraz się okazuje, że zrobił członek partii bliskiej ich stowarzyszenia.

Na terenie baru szybkiej obsługi na  Dworcu Centralnym w  Warszawie, został zatrzymany 20-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna poszukiwany był w sprawie wtorkowego ataku na tle rasowym na obywatela Konga. Oprócz niego pobił też 45-letniego nauczyciela, mieszkańca Wieliczki, który stanął w obronie Afrykańczyka.

Członek sztabu Trzaskowskiego rasistą?

Okazuje się, że zatrzymany to członek sztabu Trzaskowskiego. Co ciekawe wspomniany Ośrodek o całą sytuację… oskarżył rząd PiS.

POLSKA PIS

“Stanąłem w obronie czarnoskórego mężczyzny, którego zaczepili dwaj “patrioci”. Chwilę wcześniej, gdy krzyczeli w autobusie “jebać Żydów”, nikt nie reagował. Nie jest to po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni, tym razem jednak będzie szycie. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy pieją że w Polsce nie ma rasizmu, LGBT to nie ludzie tylko ideologia.”

Marek Czerwiński

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/a.185373918304416/1304745883033875/

Później udało się zidentyfikować sprawcę, okazało się, że jest członkiem sztabu Rafała Trzaskowskiego. O tym jednak Ośrodek zapomniał wspomnieć w następnych materiałach.

SPRAWCA POBICIA NAUCZYCIELA, KTÓRY STANĄŁ W OBRONIE KONGIJCZYKA GROZI PUBLICZNIE ŚMIERCIĄ

Film ten przekazaliśmy wczoraj policji, dzisiaj publikujemy go, by pokazać jak bezkarni czują się dzisiaj w Polsce rasiści.Na filmie widać jednego z bandytów, którzy napadli na przystanku na czarnoskórego obywatela Konga, a następnie pobili nauczyciela, który stanął w obronie bitej i poniżanej ofiary. Wczoraj sprawca ataku nagrał film na którym pokazał jak stoi z nożem w miejscu, gdzie dokonał dzień wcześniej pobicia i grozi ponownie swoim ofiarom. Tym razem rasista nożownik zapowiada publicznie że będzie mordował z pobudek rasistowskich. Sprawę przekazaliśmy policji, jednocześnie podjęliśmy odpowiednie działania prawne w tej sprawie.

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/1306826036159193

Szybko okazało się, że rasista nie ma nic wspólnego z PiS

Sprawa ataku rasistowskiego w Krakowie była wałkowana przez mainstreamowe media, ale po okazaniu się kto był sprawcą, nikt nie napisał jakie ma sympatie polityczne. Fanpage satyryczny “Rakłem” udostępnił zdjęcia agresora z kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego.

(…) Drugi, dużo ciekawszy fakt, to poglądy napastnika. Otóż okazało się, że nie tylko nie jest żadnym “polskim patriotą” (co sugeruje nasz sygnalista cnoty), ale był członkiem sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego ?

https://www.facebook.com/partiaraklem/posts/2672834666328849

Zobacz także:

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Robi to na was wrażenie?

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz! Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się w mediach społecznościowych zajęciem, którym zajmowała się w młodości. Możliwe, że nadal się nim zajmuje w tak zwanych “po godzinach”.

Jacek Kurski drugi raz wziął ślub kościelny! Co na to katolicki publicysta Tomasz Terlikowski?

Jacek Kurski drugi raz w swoim życiu wziął ślub kościelny! Były prezes Telewizji Polskiej, a obecnie doradca zarządu poślubił swoją wieloletnią partnerkę Joannę. Ceremonia ślubna odbyła się przed ołtarzem w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Kolejna molestowana dziewczynka. Tym razem także winna jest matka i dziadek dziewczynki?

Kolejna molestowana dziewczynka. Kilka dni temu pisaliśmy o historii dziewczynki, która padła ofiarą pedofilii gdzie w całą sprawę zamieszana była matka dziewczynki oraz jej koledzy od kieliszka. Teraz historia jest jeszcze bardziej bulwersująca.