Widal.plSpołeczeństwoSamospalenie w Polsce! Targnęła się na życie w nastoletnim wieku!

Samospalenie w Polsce! Targnęła się na życie w nastoletnim wieku!

Samospalenie w Polsce! Tragiczne wieści dobiegły do nas z Tykocina w województwie podlaskim. Tam na swoje życie targnęła się nastolatka!

O całej sprawie poinformowało RMF FM. Dziennikarz radia Paweł Balinowski dotarł do bardziej szczegółowych informacji. Cała sytuacja jest bardzo bulwersująca.

Samospalenie w Polsce! Targnęła się na życie w nastoletnim wieku!

Samospalenie jest o tyle szokujące, że do czynu tego posunęła się młoda dziewczyna. Nastolatka z Tykocina ma 14 lat. W piątek oblała się łatwopalną substancją i podpaliła. W taki sposób chciała odebrać sobie życie.

Na szczęście w pobliżu była matka dziewczyny, której udało się pożar ugasić. Kobieta wezwała karetkę, a 14-latka została przetransportowana do miejscowego szpitala. Jej stan jest bardzo poważny. Nie wiadomo czy dojdzie do siebie po akcie samospalenia.

Na pewno ciało dziewczyny uległo poważnym oparzeniom, które w przyszłości będą skutkowały wyglądem 14-latki. Mamy nadzieję, że dziewczyna wróci do siebie i będzie mogła toczyć normalne życie.

Na ten moment jednak nie wiadomo, czy 14-latka, której stan jest poważny, wróci do pełni zdrowia. Nie wiadomo także dlaczego zdecydowała się na akt samospalenia.

Więcej informacji w tej sprawie z pewnością otrzymamy w najbliższym czasie.

Co także na WIDAL.PL?

Znany amerykański producent filmowy seryjnym gwałcicielem.

Harvey Weinstein, były hollywoodzki potentat filmowy, który odsiaduje wyrok w więzieniu w stanie Nowy Jork za gwałt, jest oskarżany przez kolejne cztery kobiety o napaści seksualne kilkadziesiąt lat temu.

Włoski zbulwersowany zachowaniem swoich rodaków.

Carlo Serini zamieścił emocjonalny wpis na temat swoich rodaków. Oskarża ich o skrajną głupotę.

Kiedy będziemy mogli zorganizować wesela?

W końcu wiemy od kiedy będzie można urządzić wesele. Nastąpi to już w przyszłym tygodniu.

Duda czy Trzaskowski? Kto wygrałby dzisiaj w drugiej turze?

Duda czy Trzaskowski? Wielu rodaków właśnie takie pytanie zadaje sobie przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi. Z licznych sondaży wynika bowiem, że to nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej będzie rywalem urzędującego prezydenta RP w drugiej turze wyborów.