Widal.plFame MMAPopek Monster – od ćpuna do sportowca-kulturysty. Wielka przemiana celebryty!

Popek Monster – od ćpuna do sportowca-kulturysty. Wielka przemiana celebryty!

Popek Monster – od ćpuna do sportowca-kulturysty. Patrząc na aktualną formę fizyczną gwiazdy mieszanych sztuk walki, muzyka i celebryty – Pawła Mikołajuwa, szerzej znanego jako Popek Monster aż trudno uwierzyć, jak on teraz wygląda!

Jeszcze niedawno miał problemy z wagą, nie ukrywał, że uwielbia używki, nadużywa alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, a dzisiaj jest człowiekiem, który ćpa sport.

Gwiazdor między innymi organizacji KSW i FAME MMA przeszedł ogromną przemianę!

Popek Monster – od ćpuna do sportowca-kulturysty. Wielka przemiana celebryty!

W sieci, Popek Monster cyklicznie publikuje materiały z treningów, na których można zobaczyć jak fantastycznie jest umięśniony i wyrzeźbiony. Raper-sportowiec odnalazł swój nowy sportowy dom, jakim jest organizacja FAME MMA, gdzie zdążył już zadebiutować i wygląda na to, że kontynuowanie kariery w organizacji walk celebrytów wziął sobie na serio.

Poniżej kilka migawek z aktualnej formy Popka Monstera. Czy ktokolwiek nie jest jeszcze pod wrażeniem przemiany, jaką zaprezentował swoim fanom?

Co także na WIDAL.PL?

Homoseksualny wiceprezydent Warszawy odwołany! Wprost ciężko uwierzyć dlaczego

Wiceprezydent Warszawy zdymisjonowany. Taką decyzję podjął i przekazał dzisiaj Rafał Trzaskowski. A to wszystko za sprawą ustaleń “Faktów” TVN.

Trener MMA miał koronawirusa. Opowiedział o objawach: ekstremalna słabość, bóle mięśni, pocenie się, wymioty…

Trener MMA miał koronawirusa i postanowił podzielić się z fanami tym, jak ta choroba u niego przebiegła. Grzegorz “Griszka” Sobieszek to trener w Akademii Gorilla, który w szczerym wpisie opisał jak przeszedł COVID-19.

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci! W jednym rejonie Polski są szczególnie narażone!

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci. Szczególnie zagrożone są dzieci mieszkające w Rybniku. To właśnie w tym mieście krąży wielokrotnie więcej rakotwórczych cząstek sadzy niż w innych typowo górniczych miastach Polski.

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Prezydent Warszawy przekazał taką wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Miał on bowiem kontakt z osobą zakażoną.