Widal.plPaweł RabiejHomoseksualny wiceprezydent Warszawy odwołany! Wprost ciężko uwierzyć dlaczego

Homoseksualny wiceprezydent Warszawy odwołany! Wprost ciężko uwierzyć dlaczego

Wiceprezydent Warszawy zdymisjonowany. Taką decyzję podjął i przekazał dzisiaj Rafał Trzaskowski. A to wszystko za sprawą ustaleń “Faktów” TVN.

Jaki był powód odwołania Pawła Rabieja z dotychczas pełnionej funkcji i to w tak trudnych czasach?

Wiceprezydent Warszawy odwołany!

Wiceprezydent Warszawy odwołany. Taką decyzję podjął po ustanieach jakie przedstawiły “Fakty” TVN Rafał Trzaskowski. Powodem dymisji jest fakt, że Paweł Rabiej zaraz po wyłączeniu z koronawirusa wybrał się na zagraniczne wakacje i to bez zgody ratusza.

To właśnie dzisiaj „Fakty” TVN przekazały, że Paweł Rabiej, który tak jak wielu Polaków zmagał się z Covid-19. Jednak tuż po wyzdrowieniu pojechał na zagraniczne wakacje. Jak wynika z informacji przekazanych przez ratusz wiceprezydent był odpowiedzialny m.in. za służbę zdrowia a nie zgłosił tego faktu.

Mimo, że Rabiej bronił się w mediach społecznościowych to ratusz zaraz po potwierdzeniu informacji o jego wakacjach zapowiedział wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji. Jak tłumaczył w smsie do dziennikarzy bły wiceprezydent :

Zgodnie z zaleceniem lekarzy po przejściu ostatnio COVID i komplikacjach pocovidowych mam zalecenie urlopu zdrowotnego i go odbywam..

Rafał Trzaskowski zdymisjonował Rabieja

3 listopada wieczorem tuż po publikacji materiału Faktów, na stronie Urzędu Miasta Warszawy opublikowano krótką notkę, pod którą podpisał się Rafał Trzaskowski:

W związku z tym, że wiceprezydent Paweł Rabiej odpowiedzialny za obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy, w trudnej dla wszystkich sytuacji epidemicznej udał się na urlop bez mojej wiedzy i zgody, podjąłem decyzję o jego dymisji.

Natomiast opiekę nad obszarem zdrowia, za który był odpowiedzialny Paweł Rabiej, teraz trafil w ręce wiceprezydentki stolicy Renaty Kazanowskiej.

Zobacz także na WIDAL.pl

Trener MMA miał koronawirusa. Opowiedział o objawach: ekstremalna słabość, bóle mięśni, pocenie się, wymioty…

Trener MMA miał koronawirusa i postanowił podzielić się z fanami tym, jak ta choroba u niego przebiegła. Grzegorz “Griszka” Sobieszek to trener w Akademii Gorilla, który w szczerym wpisie opisał jak przeszedł COVID-19.

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Prezydent Warszawy przekazał taką wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Miał on bowiem kontakt z osobą zakażoną.

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci! W jednym rejonie Polski są szczególnie narażone!

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci. Szczególnie zagrożone są dzieci mieszkające w Rybniku. To właśnie w tym mieście krąży wielokrotnie więcej rakotwórczych cząstek sadzy niż w innych typowo górniczych miastach Polski.