Widal.plRafał TrzaskowskiRafał Trzaskowski na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Prezydent Warszawy przekazał taką wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Miał on bowiem kontakt z osobą zakażoną.

Koronawirus nie wybiera. Coraz częściej jego ofiarom padają politycy, aktorzy czy celebryci.

Rafał Trzaskowski na kwarantannie

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Dzisiaj rano za pośrednictwem Facebooka przekazał informację, że:

“W niedzielę dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zarażoną koronawirusem SARS-CoV-2. W związku z tym rozpoczynam samoizolację” – poinformował w poniedziałek Trzaskowski w mediach społecznościowych. Jak dodał, jest w stałym kontakcie ze współpracownikami i pracuje w trybie zdalnym.

Natomiast jak wynika z dzisiejszego raportu Ministerstwa Zdrowia, zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 15 tys. 578 osób, a zmarło 92 chorych.

Koronawirus nie wybiera. Coraz więcej polityków zakażonych lub na kwarantannie

Koronawirus nie wybiera i być może dotknie nas wszystkich. Jak się jednak okazuje coraz więcej polskich polityków znajduje się w izolacji bądź jest zakażonych.

Nie tak dawno temu pojawiła się informacja, że prezydent Andrzej Duda musiał się poddać izolacji ze względu na pozytywny wynik testu na Covid-19. Prezydent zaraził się najprawdopodobniej od jednego ze swoich współpracowników.

Natomiast 21 października media informowały, że prezes PiS Jarosław Kaczyński musi odbyć przymusową kwarantannę.

Zobacz także na Widal.pl

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci! W jednym rejonie Polski są szczególnie narażone!

Śmiertelna trucizna we krwi polskich dzieci. Szczególnie zagrożone są dzieci mieszkające w Rybniku. To właśnie w tym mieście krąży wielokrotnie więcej rakotwórczych cząstek sadzy niż w innych typowo górniczych miastach Polski.

Wielka asteroida leci w naszym kierunku! Jaka jest szansa ze uderzy w ziemie?

Wielka asteroida leci w kierunku Ziemi. Z informacji przekazanych przez Nasa Asteroida 2018VP1 nieuchronnie się do nas zbliża.

Tej strasznej broni używają na świecie podczas protestów i zamieszek. Mało kto o niej wie

Broń soniczna jest jednym z najpopularniejszych sposobów stosowanych do tłumienia zamieszek. Służby korzystają z niej ponieważ przynosi szybko pożądane efekty.