Widal.plKoronawirusRafał Trzaskowski z koronawirusem. Choruje już cała jego rodzina!

Rafał Trzaskowski z koronawirusem. Choruje już cała jego rodzina!

Rafał Trzaskowski z koronawirusem! Prezydent miasta stołecznego Warszawa o zachorowaniu na COVID-19 poinformował za pośrednictwem Twittera. Na koronawirusa choruje teraz cała jego rodzina!

Najpierw na COVID-19 zachorowała małżonka Rafała Trzaskowskiego – Małgorzata. Prezydent Warszawy informował o pracy w trybie zdalnym:

“Ze względu na chorobę mojej żony przebywam na kwarantannie. Na razie jestem zdrowy – test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie. PS Trzymajcie kciuki za Gosię.”

Rafał Trzaskowski z koronawirusem. Choruje już cała jego rodzina!

Niestety, ale Rafał Trzaskowski nie zachowywał odpowiedniej ostrożności i wraz z dziećmi dołączył do grona chorych na COVID-19. Na Twitterze przeczytaliśmy:

“Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!”

Na koronawirusa w Polsce choruje już coraz więcej osób. Ostatni raport dzienny dotyczący zarażeń wskazał prawie 20 tysięcy nowych dobowych zarażeń. Z COVID-19 zmaga się także coraz więcej znanych osób, w tym także polityków.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Nie żyje król Zulusów! Kim był Zwelithini?

W piątek południowoafrykańska telewizja publiczna SABC poinformowała o śmierci króla plemienia Zulusów Goodwilla Zwelithni. Władca od ponad miesiąca przebywał w szpitalu z powodu problemów związanych z cukrzycą.

Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na Eurowizję! Internauci oburzeni!

Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na Eurowizję! Internauci w większości stwierdzili, że to szczyt hipokryzji i afront wobec Alicji Szemplińskiej, która miała reprezentować nasz kraj w zeszłym roku.

Skandal w Rzeszowie! Ksiądz wezwał na dywanik prokuratora!

Skandal w Rzeszowie! Ksiądz wezwał na dywanik prokuratora! Ciąg dalszy afery z Czudca.