Widal.plMałgorzata TrzaskowskaMałgorzata Trzaskowska zdradziła jak naprawdę wygląda jej małżeństwo. Szczera rozmowa z Dorotą Wellman poruszyła internautów

Małgorzata Trzaskowska zdradziła jak naprawdę wygląda jej małżeństwo. Szczera rozmowa z Dorotą Wellman poruszyła internautów

Małgorzata Trzaskowska zdradziła jak naprawdę wygląda jej małżeństwo. Kobieta bliżej dała się poznać podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej. Małgorzata Trzaskowska mocno wspierała i wierzyła w swojego męża.

Co więcej dużo osób to właśnie w niej upatrywało Pierwszą Damę. W rozmowie z Dorotą Wellman, żona prezydenta Warszawy postanowiła wyznać jak naprawdę wygląda jej życie przy boku Rafała Trzaskowskiego.

Małgorzata Trzaskowska zdradziła jak wygląda jej życie u boku męża

Małgorzata Trzaskowska zdradziła jak wygląda jej życie u boku męża. Podczas szczerej rozmowy z Dorotą Wellman w programie w Dzień Dobry TVN  żona prezydenta Warszawy zdobyła się na wyznanie szczegółów odnośnie jej związku. Okazuje się, że ich małżeństwo nie należy do najłatwiejszych.

Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama, że organizuję wszystko w domu, zarządzam domem, planuję w przód – mówiła niedoszła pierwsza dama.

Nie da się ukryć, że Rafał Trzaskowski jest bardzo aktywny zawodowo w związku z czym więcej czasu spędza poza domem niż w nim. Natomiast Małgorzata Trzaskowska wyznała, że:

Bardzo dużo robię ja, ale jeśli chodzi o gotowanie to mąż jest mistrzem

Niedoszła Pierwsza Dama zdradziła także, że rodzina najchętniej weekendy spędza w gronie przyjaciół. A zanim rozpoczęła się pandemia koronawirusa małżeństwo Trzaskowskich lubiło tańczyć.

Prawie 20 lat razem

Podczas kampanii prezydenckiej Małgorzata Trzaskowska miała tyle samo sympatyków co krytyków. Dużo osób krytykowało jej wygląd. Znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że nasz kraj potrzebuje tak naturalnej Pierwszej Damy jak żona prezydenta Warszawy.

Trzaskowscy są małżeństwem już od 18 lat. Podczas kampanii para dała się poznać jako wspierający się w każdym działaniu. Utrzymywali także, że ich związek opiera się na partnerstwie i wsparciu.

Zobacz także na Widal.pl

Samotne Święta Bożego Narodzenia? Czego możemy się spodziewać? Minister zdrowia nie ma dobrych wieści

Samotne Święta Bożego Narodzenia to w tym roku coś czego wszyscy się obawiamy. W dobie panującej pandemii niczego nie możemy być pewni. Już od dawna słychać głosy zaniepokojonych obywateli, którzy nie wiedzą czego się spodziewać.

Hakerzy atakują! Chcą przejąć systemy pracujących nad szczepionką na Covid-19. Komu zależy na cennych informacjach?

Hakerzy atakują! Jak wynika z informacji przekazanych przez Microsoft hakerzy z Rosji a także z Korei Północnej atakują systemy osób pracujących nad szczepionką na koronawirusa.

Marzena Kipiel-Sztuka czyli Halinka Kiepska ma poważne problemy. Aktorka opowiedziała o swojej trudnej sytuacji

Marzena Kipiel-Sztuka szerszej publiczności znana jest jako Halinka Kiepska. To właśnie rola w “Świecie według Kiepskich” przyniosła jej największą popularność.