Widal.plPolitykaKrzysztof Bosak bezpardonowo zaatakowany. Zniszczono jego pojazd!

Krzysztof Bosak bezpardonowo zaatakowany. Zniszczono jego pojazd!

Krzysztof Bosak w środę przed wyborami prezydenckimi odwiedził woj. kujawsko-pomorskie. Pojawił się m.in. w Inowrocławiu, Grudziądzu, Bydgoszczy i Toruniu. Na spotkaniu w tym ostatnim mieście pojawiły się tłumy ludzi. Spotkanie było bardzo owocne, ale zakończyło się niemiło.

Wszystko przez atak, który przeprowadzili przeciwnicy Bosaka na pojazd, którym się porusza. Chodzi o jego kampanijnego busa. Został zdewastowany przez nieznanych sprawców.

Krzysztof Bosak przyciąga tłumy na spotkania

Krzysztof Bosak był bardzo zadowolony wiecem w Toruniu, na którym pojawiły się tłumy jego zwolenników. Tym spotkaniem zakończył trasę po Polsce.

Dzisiejszym wiecem w Toruniu ze @SlawomirMentzen zamknęliśmy trasę po Polsce. W sumie 4,5 godziny przemówień, rozmów i zdjęć z ludźmi. Niesamowita atmosfera entuzjazmu i nadziei, która na długo pozostanie mi w pamięci! #NaprzódPolsko #Bosak2020

– napisał kandydat na Twitterze.

Bezpardonowy atak na busa Bosaka

Krzysztof Bosak przemawiał do zgromadzonych sympatyków na toruńskiej starówce. Według wstępnych danych mogło się tam zgromadzić nawet tysiąc osób

Bus, którym podróżował Krzysztof Bosak wraz ze swoim sztabem, został zaparkowany przy ul. Kopernika. Pojazd miał powybijane szyby, przebite opony oraz słowo “faszysta” wymalowane sprayem na jego boku.

Policja szuka teraz sprawców zdarzenia. Podejrzenia są skierowane na działaczy organizacji terrorystycznej Antifa.

Zobacz także:

To będzie wielkie wydarzenie. Znany raper Popek zawalczy w FAME MMA!

Popek stał się bohaterem wielkiego transferu do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Paweł Mikołajuw był związany do tej pory z największą organizacją MMA w Polsce – KSW.

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta prowadzi też na bieżąco swój profil na Instagramie.