Widal.plGwiazdyTo będzie wielkie wydarzenie. Znany raper Popek zawalczy w FAME MMA!

To będzie wielkie wydarzenie. Znany raper Popek zawalczy w FAME MMA!

Popek stał się bohaterem wielkiego transferu do FAME MMA! Do polskiej organizacji walk freak fight dołączył jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Paweł Mikołajuw był związany do tej pory z największą organizacją MMA w Polsce – KSW.

“Popek Monster” to polski raper znany z takich formacji jak Firma czy Gang Albanii. W przeszłości miał zatargi z prawem, odsiedział wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Później wydany list gończy zmusił go do emigracji. W Wielkiej Brytanii zainteresował się MMA. W 2008 roku stoczył trzy zawodowe, z których dwie wygrał a jedną przegrał. Po ostatnim z pojedynków rapera na trybunach doszło do zamieszek.

Popek odchodzi z KSW

Popek (3-4) poinformował o swojej decyzji na Instagramie zamieszczając krótkie nagranie.

“Witam wszystkich i zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW – Maćka i Martina za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy, ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z FAME MMA. Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w FAME MMA, czyli zawodowy freak fighter powrócił. Comeback!”

https://www.instagram.com/p/CBvnfnfhN8_/?utm_source=ig_embed

Historia Popka w MMA jest zawiła

Popek ukrywał się w Wielkiej Brytanii kilka lat. Nakaz aresztowania prokuratura uchyliła w 2016 roku, co pozwoliło muzykowi na powrót do Polski i występy w Federacji w KSW.

W debiutanckiej walce w okrągłej klatce KSW “Popek” uległ Mariuszowi Pudzianowskiemu w 80 sekund. Natępnie udało mu sie pokonać w zaledwie 45 sekund Roberta Burneikę.

Dwie kolejne walki “Popka” były już dłuższe, lecz niestety dla niego w obu musiał uznać wyższoć rywali. Z Mikołajuwem zwyciężali kolejno Tomasz “Strachu” Oświeciński oraz Erko Jun. Po ostatniej porażce raper poinformował o zakończeniu kariery w MMA.

Od kilku miesięcy “Popek” wznowił treningi i coraz głośniej mówiło się o jego powrocie. Jak się okazuje, będzie on teraz występował w nowej organizacji.

Zobacz także:

Łukasz Szumowski zapowiada powrót maseczek?

Minister zdrowia udzielił wywiadu, w którym zdradza, że bardzo możliwy jest powrót obowiązek noszenia maseczek. Obecnie trzeba je nosić jedynie w sklepach czy w miejscach mocno zaludnionych.

Wpadka Trzaskowskiego. Nie pamięta za czym głosował?

Wpadka Trzaskowskiego obiegła media w Polsce. Prezydent Warszawy był w piątek w Bydgoszczy. Złożył tam deklarację ws. wieku emerytalnego. – Uczymy się, słuchamy Polek i Polaków i dzisiaj te decyzje, kto i jak długo chce pracować musimy pozostawić w rękach obywateli – oświadczył.

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity!

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta poinformował, że został pobity.