Widal.plGwiazdyByły fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Były fryzjer Andrzeja Dudy brutalnie pobity! Znamy go z TTV

Jacek Szawioła znany jest głównie jako uczestnik popularnego programu “Googlebox. Przed telewizorem”. Z zawodu jest fryzjerem, jego klientem przez kilka lat był nawet prezydent Andrzej Duda. Celebryta prowadzi też na bieżąco swój profil na Instagramie.

To właśnie tam poinformował o bulwersującej sytuacji jakiej był uczestnikiem. Według jego relacji został pobity. Nie powiedział wprost czy to z powodu jego orientacji homoseksualnej, ale dał do zrozumienia.

Jacek Szawioła pobity z powodu swojej orientacji?

Jacek Szawioła wrzucił do internetu nagranie, na którym pokazuje obrażenia jakie odniósł podczas spotkania z bliżej nieokreślonym przeciwnikiem. Wideo opatrzył komentarzem: “Tak wygląda wolność w naszym kraju”.

https://www.instagram.com/p/CBpLDqcn1Nk/?utm_source=ig_embed

Internauci w komentarzach sugerowali, że Jacek Szawioła mógł sprowokować całą sytuację. Chwilę później udostępnił w sieci drugie nagranie, na którym odniósł się do takich wypowiedzi.

Widzę, że na moim Facebooku rozgorzała mocna dyskusja na temat tego, czy to prowokacja, czy nie. Otóż twarz mam jeszcze niespuchniętą, usta trochę spuchnięte, nos bardziej krzywy niż zwykle… I tyle krwi przy wejściu. Więc zanim napiszesz mi po raz kolejny, czy spódniczka była za krótka, czy ja coś źle powiedziałem, czy ja się nie powinienem odnosić, to ci powiem: “Pie*dol się, przemoc jest zawsze przemocą i nikt na nią nie zasługuje”.

Celebryta zapowiada podjęcie dalszych kroków

Jacek Szawioła zamieścił też krótkie oświadczenie na swoim instastory, w którym zapowiedział podjęcie dalszych kroków prawnych oraz podziękował za wsparcie.

Zostałem pobity, posiadam liczne uszkodzenia ciała. Jestem poruszony tak dużym wsparciem, bardzo wdzięczny za pomoc, proszę o uszanowanie mojej rekonwalescencji, która – podejrzewam – będzie długa. Sprawa zostanie skierowana do prokuratury.

to jest nalgowek

Łukasz Szumowski zapowiada powrót maseczek: “Można je łatwo wprowadzić”

Powrót maseczek to zakładany scenariusz przez Łukasza Szumowskiego. Minister jest pewny, że będzie druga fala koronawirusa i wtedy to będzie niezbędne. Nie wyjaśnił jednak, kiedy pierwsza fala powinna się zakończyć.

Wpadka Trzaskowskiego. Nie pamięta za czym głosował?

Wpadka Trzaskowskiego obiegła media w Polsce. Prezydent Warszawy był w piątek w Bydgoszczy. Złożył tam deklarację ws. wieku emerytalnego. – Uczymy się, słuchamy Polek i Polaków i dzisiaj te decyzje, kto i jak długo chce pracować musimy pozostawić w rękach obywateli – oświadczył.

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Pewna kobieta sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki. Kobieta, która pracowała u swojej chlebodawczyni nie mogła liczyć na żadną pomoc, mimo tego, że jej “szefowa” stała obok!