Widal.plSpołeczeństwoSfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki! Dramatyczne wideo z wypadku!

Pewna kobieta sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki. Kobieta, która pracowała u swojej chlebodawczyni nie mogła liczyć na żadną pomoc, mimo tego, że jej “szefowa” stała obok!

Dramatyczne wideo z wypadku obiega właśnie media społecznościowe. Jest to wiarygodny materiał, który ma już prawie dwa miliony odtworzeń na Twitterze.

Sfilmowała upadek z 7 piętra pokojówki!

Na wideo widzimy, jak pewna kobieta – pokojówka – znajduje się poza balkonem posiadłości, w której pracuje. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze. Przerażona kobieta błaga o pomoc, ale jej pracodawczyni zamiast jej pomóc wszystko… nagrywa.

W pewnym momencie bezradna kobieta traci siły i pada z siódmego piętra na dach budynku, który znajduje się na dole. Wideo jest dramatyczne!

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych pokojówka przeżyła upadek. Natomiast jej pracodawczyni, która nie udzieliła kobiecie pomocy została aresztowana i będzie postawiona przed wymiarem sprawiedliwości.

A Wy jak na to reagujecie? Co powinno spotkać kobietę, która zamiast pomóc pokojówce wolała wszystko sfilmować? Czy kobieta zasługuje na karę, a jeśli tak, to na jaką?

Co także na WIDAL.PL?

Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich

Jeden z kandydatów Szymon Hołownia zdradził na kogo zagłosuje w II turze nadchodzących wyborów prezydenckich. Kandydat na prezydenta RP, mający duży mandat obywatelski przekazał informację o poparciu w II turze wyborów na swoim facebooku.

Koronawirus raport z 20 czerwca: Liczba zakażonych zbliża się do 32 tysięcy!

Poznaliśmy raport z 20 czerwca odnośnie koronawirusa w Polsce. Ministerstwa Zdrowia przekazało pełne dane z dzisiejszego dnia. Standardowo otrzymaliśmy informacje na temat nowych stwierdzonych zakażeń oraz kolejnych ofiarach śmiertelnych.

Mama Roberta Biedronia odpowiada na zaproszenie prezydenta, ale stawia warunek!

Helena Biedroń aktywnie wzięła udział w kampanii syna i żąda przeprosin od prezydenta Dudy. Chodzi o jego słowa o LBGT.

Stanisław Żółtek proponuje menelowe plus od rządu

Kandydat na prezydenta zrobił wczoraj niemałe show na debacie prezydenckiej. Wyśmiał działania rządu PiS.