Widal.plPolitykaKazimierz Marcinkiewicz szuka pracy! Zamieścił ogłoszenie w internecie!

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy! Zamieścił ogłoszenie w internecie!

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy! Były premier zamieścił ogłoszenie na popularnym biznesowym portalu społecznościowym, gdzie oferuje swoje usługi. Czy znajdą się chętni na jego zatrudnienie?

Marcinkiewicz na LinedIn streścił swoje dotychczasowe zawodowe dokonania. Zaznaczył też, że jest 60-letnim mężczyzną z dużym doświadczeniem na wielu płaszczyznach zawodowych, ale przed nim jeszcze co najmniej dziesięć lat produktywnej pracy.

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy! Zamieścił ogłoszenie w internecie!

Były premier zapewnił potencjalnego pracodawcę o doświadczeniu, jakie wyniósł ze współpracy z największymi światowymi podmiotami, takimi jak: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR), jeden z największych banków inwestycyjnych Goldman Sachs czy fundusz EQT. Przez wiele lat sprawował także najwyższe funkcje administracyjne w kraju. Był też byłym premierem za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Kazimierz Marcinkiewicz widzi siebie jako zarządcę lub nadzorcę działalności menadżerów. Chciałby kierować grupą szefów i ma ku temu kompetencje, takie jak biegłość w stosowaniu nowoczesnych technik, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy zespołowej.

Cały wpis Kazimierza Marcinkiewicza poniżej (print screen z LinkedIn):

Co także na WIDAL.PL?

Krzysztof Bosak o II turze wyborów prezydenckich: Głosowałem na mniejsze zło

Krzysztof Bosak opowiedział w rozmowie z Plus i Minus o II turze wyborów prezydenckich, które odbyły się 12 lipca. Polacy tłumnie udali się do urn wyborczych by wybrać między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim.

Mężczyzna wrzucił zdjęcie na Facebooku. Następnego dnia był już w psychiatryku

Mężczyzna wrzucił zdjęcie na Facebooku. Miał na sobie koszulę z hasłem kwestionującym tradycyjny szacunek dla monarchii Tajlandii. Został zamknięty wbrew swojej woli do szpitala psychiatrycznego, wzbudziło to zaniepokojenie działaczy na rzecz praw człowieka.

Masakra w Rudzie Śląskiej. Rodzice zabili niemowlę?

Masakra w Rudzie Śląskiej. Miesięczny chłopiec z tego miasta trafił w ciężkim stanie w środę, 22 lipca do szpitala w Katowicach. Na ciele dziecka widoczne były ślady maltretowania.

Którego polityka najbardziej szanują Polacy? Zaskakujące wyniki sondażu

Którego polityka najbardziej szanują Polacy? Jakiś czas temu pojawił się sondaż zaufania do polityków. Przedstawione w nim dane są dość mocno zaskakujące.