Widal.plSpołeczeństwoMasakra w Rudzie Śląskiej. Rodzice zabili niemowlę?

Masakra w Rudzie Śląskiej. Rodzice zabili niemowlę?

Masakra w Rudzie Śląskiej. Miesięczny chłopiec z tego miasta trafił w ciężkim stanie w środę, 22 lipca do szpitala w Katowicach. Na ciele dziecka widoczne były ślady maltretowania.

Od początku trwała gorączkowa walka o życie zaledwie miesięcznego chłopca. Lekarze długo walczyli o jego życie. Niestety było już za późno.

Masakra w Rudzie Śląskiej

Masakra w Rudzie Śląskiej. Pogotowie do dziecka wezwali prawdopodobnie zaniepokojeni członkowie rodziny. 4-tygodniowy noworodek z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Chłopiec od razu trafił na oddział intensywnej terapii.

Lekarze nie mieli wątpliwości, był maltretowany przez rodziców. Niestety, mimo wysiłków medyków, życia dziecka nie udało się uratować. Chłopiec zmarł w szpitalu.

To nie było ich jedyne dziecko

Policjanci zatrzymali rodziców miesięcznego chłopca. Okazało się również, że mają drugie dziecko, niespełna 14-miesięczną dziewczynę. Ją również przewieziono do szpitala w celu zbadania, czy w stosunku do niej również nie dochodziło do przemocy. Trwa postępowanie wyjaśniające.

Na razie nie wiadomo jak prokuratura zakwalifikuje tę bestialską zbrodnię wobec dziecka. Liczymy na jak surowszy wymiar kary.

Zobacz także:

W Krakowie powstał mural z Jarosławem Kaczyńskim. Sprawą zajęła się policja. Dlaczego?

Mieszkańcy Krakowa i lokalni turyści od niedawna mogą podziwiać mural z Jarosławem Kaczyńskim. Wizerunek prezesa Prawa i Sprawiedliwości do złudzenia przypomina rysunek znanego ulicznego artysty – Banksy’ego.

Młody raper pobił niepełnosprawnego, starszego mężczyznę na śmierć. Co było powodem?

Młody raper pobił niepełnosprawnego mężczyznę na śmierć. Powód dla którego to zrobił nie mieści się w głowie. Podczas składania zeznań przyznał się i powiedział dlaczego skatował 66- letniego mężczyznę.

Syn Kurskiego oskarżony o pedofilię?

Syn Kurskiego został oskarżony o czyny pedofilskie przez córkę dawnych przyjaciół ich rodziny. „Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka, zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat, a kiedy się wydało w 2015 r., sprawę dwukrotnie umorzono. Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości” – mówi Magda Nowakowska z Trójmiasta.