Widal.plPolitykaSyn Kurskiego oskarżony o pedofilię? Poważne zarzuty!

Syn Kurskiego oskarżony o pedofilię? Poważne zarzuty!

Syn Kurskiego został oskarżony o czyny pedofilskie przez córkę dawnych przyjaciół ich rodziny. „Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka, zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat, a kiedy się wydało w 2015 r., sprawę dwukrotnie umorzono. Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości” – mówi Magda Nowakowska z Trójmiasta.

Jacek Kurski to jedna z najbardziej tajemniczych postaci, które, choć publicznie znane są od lat, to o swoim życiu prywatnym mówią niewiele. Niedawno były prezes TVP i jego żona Joanna Kurska wzięli ślub kościelny.

Syn Kurskiego oskarżony o pedofilię

Syn Kurskiego został oskarżony przez Magdę Nowakowską, czyli córkę byłego asystenta jego ojca Jacka. Ojciec Magdy to człowiek Prawa i Sprawiedliwości. Był radnym PiS w pomorskim sejmiku. W październiku 2017 r. w propisowskiej TV Republika zachwalał gospodarność rządu, przekop Mierzei Wiślanej i polską politykę zagraniczną. Jest sekretarzem Instytutu Jana Olszewskiego, wcześniej był skarbnikiem pomorskich struktur partii Jarosława Gowina, jeszcze wcześniej asystentem europosła PiS Jacka Kurskiego.

Zdzisław Kurski miał się dopuścić molestowania, gdy obecnie 20-letnia Magda miała 9-12 lat. Sam Zdzisław Antoni jest o osiem lat starszy od rzekomej ofiary.

Zdzisław Kurski stanowczo zaprzecza

Zdzisław Antoni Kurski zdementował doniesienia z artykułu “Gazety Wyborczej”. Jego zdaniem to zemsta rodziny Nowakowskich na jego ojcu.

Współczułem jej, gdyż wiedziałem, jak trudne ma życie z powodu uzależnienia ojca. Trwające od kilku lat próby oskarżenia mnie wiązałem dotąd wyłącznie z zemstą na moim ojcu, w związku z wyrzuceniem z pracy ojca Magdy. Mimo to nigdy nie prosiłem ojca o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie

– powiedział syn Kurskiego i podkreślił, że pozwie twórców artykułu o rzekomym gwałcie.

Zobacz także:

Szok! Znana patoinfluencerka Marta Linkiewicz zgoliła głowę?

Marta Linkiewicz znowu szokuje. Celebrytka, która słynie z kontrowersyjnych zachowań tym razem przeszła samą siebie i postanowiła zgolić głowę. Czy skończy tak jak Britney Spears? Oto boją się jej fani.

Znana modelka skazana za oszustwa podatkowe! Co ją teraz czeka?

Znana modelka skazana za oszustwa podatkowe! Słynna izraelska “piękność” Ber Refaeli usłyszała wyrok w śledztwie, które trwało od 2015 roku. Co ją teraz czeka?

Linkin Park w konflikcie z Donaldem Trumpem. O co chodzi?

Linkin Park to kultowy już zespół, który łączył rocka i rap. Przez wiele lat koncertowania zdobyli grono wiernych fanów na całym świecie. Wczoraj przypadała również trzecia rocznica samobójczej śmierci wokalisty tego zespołu – Chestera Benningtona.