Widal.plKatastrofyKatastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół! [WIDEO]

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół! [WIDEO]

Katastrofa lotnicza w Indiach! Dokładnie w mieście Kalikat w stanie Karela w Indiach doszło do makabrycznej tragedii. Na pasie startowym na lotnisku doszło do dramatycznych scen! Samolot złamał się na pół! Są ofiary śmiertelne!

Na pokładzie samolotu, w którym doszło do tragedii przebywało 191 pasażerów. Były tam też dzieci. Według różnych źródeł zginęło od 2 do 7 osób. Co dokładnie się stało?

Katastrofa lotnicza w Indiach! Samolot złamał się na pół!

Według informacji BBC tragedia miała miejsce na pasie startowym. Samolot pasażerski miał ześlizgnąć się podczas awaryjnego lądowania. Piloci stracili panowanie nad maszyną, która stanęła w płomieniach i dosłownie przełamała się na pół!

Tragedia była skutkiem potężnych ulew, które od kilku dni przechodzą nad Indiami. To one mogły spowodować nadmierną ślizgość pasa startowego, na którym nawet w poślizg może wpaść tak potężna maszyna jak samolot pasażerski.

Poniżej udostępniamy kilka materiałów, które obiegają aktualnie media społecznościowe. Widać na nich stan samolotu, który przyprawia o ciarki:

Na miejscu obecnie trwa akcja ratunkowa. Więcej informacji będziemy mogli podać niebawem.

Co także na WIDAL.PL?

W Polsce będzie powtórka z Włoch? Wirusolog alarmuje!

Wirusolog alarmuje Polaków, ponieważ zupełnie przestaliśmy się obawiać pandemii koronawirusa.

Tajemnica śmierci Andrzeja Leppera wychodzi na jaw po 9 latach?

Tajemnica śmierci Andrzeja Leppera przez prawie 10 lat nie została wyjaśniona. Jednak jak twierdzi współpracownik polityka, było to morderstwo na zlecenie, a samobójstwo zostało tylko upozorowano.

Obowiązkowe maseczki w każdym sklepie. Osoby bez masek nie będą obsługiwane?

Obowiązkowe maseczki w każdym sklepie. Do takiego nakazu dążą przedstawiciele branży handlowej. Handlowcy codziennie spotykają się z klientami, którzy nie respektują nakazu zakrywania ust i nosa podczas robienia zakupów.

Dzieci wracają do szkoły od września. Jak to ma wyglądać?

Dzieci wracają do szkoły od września. Takie działania zapowiedział Dariusz Piontkowski. Jednak aby mogło dojść dojść przywrócenia stacjonarnego trybu nauczania. przedstawiciele MEN i GIS przygotowali szereg szczegółowych wytycznych dla uczniów, nauczycieli i dyrektorów placówek.