Widal.plKatastrofyKrzysztof Jackowski przewidział eksplozję w Bejrucie!

Krzysztof Jackowski przewidział eksplozję w Bejrucie!

Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział wtorkową eksplozję w Bejucie. Jasnowidz mówi także o “trzech niepokojących początkach”.

Co prawda jakiś czas temu najsłynniejszy polski jasnowidz wspominał o ogromnym pożarze dużego miasta, który zapoczątkuje działania militarne. Nie powiedziała jednak, konkretnie, że chodzi o Bejrut. Czy tym razem przepowiadania Jackowskiego faktycznie ma związek z rzeczywistością

Krzysztof Jackowski przewidział wtorkową eksplozję

Krzysztof Jackowski przewidział wtorkową eksplozję do której doszło w Bejrucie. Już jakiś czas temu ostrzegał przed przerażającym wydarzeniami.

We wtorek w stolicy Libanu doszło do wybuchu 2750 ton saletry amonowej, która jest składnikiem materiałów wybuchowych. Te łatwopalne materiały były przetrzymywane w bejruckim porcie od sześciu lat. Nad składowiskiem nie było żadnego nadzoru.

Według informacji przekazanych przez libański Czerwony Krzyż, w wyniku eksplozji zginęło ponad 135 osób a ponad cztery tysiące zostało rannych.

W lipcu tego roku Krzysztof Jackowski opublikował nagraniem. Jego treść może przerażać. Jasnowidz mówił o „pożarze dużego miasta”. Według niego to wydarzenie zapoczątkuje działania militarne, które mogą doprowadzić do globalnego konfliktu. Jackowski mówił, że tak się stanie ponieważ ludzie zajęci epidemią koronawirusa, nie zauważają, że nadciąga dużo większe niebezpieczeństwo:

“Zaczniemy widzieć pod tą otoką koronawirusa to, co ja mówię od kilku lat.. To będzie albo atak na kolej, na tory kolejowe albo pociąg, alb sabotaż kolejowy. To, co się wydarzy, będzie mogło później oznaczać rozwój tego czegoś i coś groźniejszego. Jeżeli zaczną być niepokoje na świecie, to uwaga: one mogą zacząć powstawać w trzech punktach kolejno albo naraz. Coraz bardziej jawne zaczną być pewne znaki, pewne zdarzenia. Ta kolej to może mieć związek z jakimś niepokojącym początkiem jednego z trzech punktów na świecie. I potem wielki pożar dużego miasta. Uwaga: sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadomo, że to nie żaden wypadek, a potem wieli pożar miasta. Mam wrażenie, że to się będzie działo poza Polską. Ale to coś, co się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach państw światowych nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie.”- mówił Krzyszof Jackowski

Czy wizja Jackowskiego była o Bejrucie?

Wiadomym jest,że nie wszystkie wizje Krzysztofa Jackowskiego się spełniają. Jednak ta z pożarem wydaje się być prawdziwa. Jednak w dalszym ciągu nie wiadomo o co chodziło koleją i pociągiem. Możliwe jednak, że ta wizja się nie spełni tak jak przepowiednia o III wojnie światowej, która według jasnowidza miała rozpocząć się w lipcu.

Dzisiaj pojawiły się jednak kolejne niepokojące wieści. W Adżmanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Najaf (Irak) płonie ponad 20 magazynów z żywnością. Z informacji przekazanych na Facebooku przez profil Konflikty i Wiadomości Światowe:

“Wszystkie 3 pozycje (Bejrut, Najaf, Ajman) składują największe zbiory pokarmu dla tych części kraju. Przypadek albo zaplanowane działanie”

To jednak nie koniec wizji Jackowskiego

Jasnowidz z Chłuchowa ma także wizje na temat Polski. Konkretnie dotyczy ona polskiego rządu, który ma działać w zmowie że Stanami Zjednoczonymi:

“Powiem wam tak: zaczyna się coś. Ta sytuacja z koronawirusem… będzie się pomału odsłaniało na naszych oczach coś, co właśnie jest przykryte tym koronawirusem. Rząd polskim może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało i to coś postawiły Stany Zjednoczone. Czyli rząd polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się od Polski i Unia Europejska może mieć o to pretensje do Polski.”

Czy myślicie, że wizje Jasnowidza naprawdę się spełniają?

Zobacz także na WIDAL.pl

Wstrząsające doniesienia z plantacji truskawek w Norwegii. Polacy pracują tam za niewolnicze stawki?

Wstrząsające doniesienia z plantacji truskawek w Norwegii. 20-letnia Paulina Fima, jej chłopak Eryk Jakubowski oraz trójka ich przyjaciół postanowili wyjechać do Norwegii, aby zarobić trochę pieniędzy na plantacji truskawek.

Dzieci wracają do szkoły od września. Jak to ma wyglądać?

Dzieci wracają do szkoły od września. Takie działania zapowiedział Dariusz Piontkowski. Jednak aby mogło dojść dojść przywrócenia stacjonarnego trybu nauczania. przedstawiciele MEN i GIS przygotowali szereg szczegółowych wytycznych dla uczniów, nauczycieli i dyrektorów placówek.

Obowiązkowe maseczki w każdym sklepie. Osoby bez masek nie będą obsługiwane?

Obowiązkowe maseczki w każdym sklepie. Do takiego nakazu dążą przedstawiciele branży handlowej. Handlowcy codziennie spotykają się z klientami, którzy nie respektują nakazu zakrywania ust i nosa podczas robienia zakupów.