Widal.plSpołeczeństwoZwolennik Dudy na wiecu Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja kandydata KO!

Zwolennik Dudy na wiecu Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja kandydata KO!

Zwolennik Andrzeja Dudy pojawił się na wiecu Rafała Trzaskowskiego. Reakcja kandydata Koalicji Obywatelskiej w II turze wyborów prezydenckich była zaskakująca!

Sytuacja miała miejsce podczas wiecu wyborczego Rafała Trzaskowskiego w Częstochowie. Polityk przemawiał do zebranych ludzi, ale pod sceną, z której zabierał głos wypatrzył głośnego zwolennika Andrzeja Dudy. Co zrobił?

Zwolennik Dudy na wiecu Trzaskowskiego. Zaskakująca reakcja kandydata KO!

Mężczyzna atakował Rafała Trzaskowskiego i jego polityczną formację. Wykrzykiwał wyzwiska i porównywał PO do PZPR. Trzaskowski nie pozostał głuchy na te krzyki. Jego reakcja była jednak zaskakująca.

Zabrał głos i odniósł się bezpośrednio do mężczyzny, który ewidentnie nie przyszedł tylko słuchać kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP:

“Ten pan ma odwagę, bo Andrzej Duda nie miał odwagi, a ten pan przyszedł tu sam, a za odwagę są brawa.”

Trzaskowski odniósł się oczywiście do nieodbytej debaty wyborczej między nim a urzędującym prezydentem RP Andrzejem Dudą. Ta miała odbyć się w miniony wtorek, ale jej charakter i termin nie odpowiadał sztabowi prezydenta. Teraz trwają rozmowy na temat debaty prezydenckiej, w którą mają być zaangażowane trzy największe stacje telewizyjne w Polsce – TVP, Polsat i TVN. Data jednak nie jest jeszcze znana.

Druga tura wyborów prezydenckich, w której będziemy wybierać między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim odbędzie się 12 lipca.

Co także na WIDAL.PL?

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Prezydent Andrzej Duda chce zmiany w konstytucji?

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest jednym z tematów przewodnich obecnej kampanii prezydenckiej. Urzędujący prezydent Andrzej Duda i jego bezpośredni rywal w II turze wyborów Rafał Trzaskowski stoją na dwóch różnych biegunach w sprawie LGBT i wyrównywania prawnego par homoseksualnych z małżeństwami.

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na prezydenta chce zamieszać w kampanii męża?

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na Prezydenta RP – Rafała Trzaskowskiego zaangażowała się na dobre w kampanię wyborczą swojego męża.
W wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej przyznała, że jest osobą wierzącą, co dodaje jej siły w codzienności, ale jednocześnie ma żal do Kościoła.

Kary za brak maseczki? Ile zapłacimy ?

Czy kary za brak maseczki w czasie pandemii koronawirusa są zgodne z prawem? Jest właśnie orzeczenie sądu, które będzie przełomowe w dyskusji na temat tego, czy ludzi nieprzestrzegających noszenia maseczek karać mandatami czy nie.