Widal.plGwiazdyŻona Michała Żebrowskiego w siódmej ciąży. Kobieta poruszyła temat poronień

Żona Michała Żebrowskiego w siódmej ciąży. Kobieta poruszyła temat poronień

Żona  Michała Żebrowskiego w siódmej ciąży. Kobieta poruszyła temat poronień
Foto: instagram.com/olazebrowska

Żona Michała Żebrowskiego jest w siódmej ciąży. Partnerka aktora zdecydowała się na bardzo osobiste i trudne wyznanie. Jej opowieść związana jest z jej wcześniejszymi ciążami.

Wydawać by się mogło, że ludziom sławnym i bogatym nie przytrafia się nic złego. Jednak Aleksandra Żebrowska postanowiła opowiedzieć o tragicznych wydarzeniach z życia.

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży!

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży. Znane małżeństwo nigdy nie ukrywało, że ich marzeniem jest posiadanie licznej rodziny. Aktor bardzo często w swoich wypowiedziach zaznaczał, że rodzina, w której jest trójka dzieci to jego absolut minimum. On również posiada dwie siostry więc to mogło wpływać na jego ocenę. Aleksandra Żebrowska również zgadzała się z mężem w tej kwestii. Kobieta pochodzi bowiem z rodzony wielodzietnej. Jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. Posiadanie więc gromadki dzieci nie przeraża znanego małżeństwa.

10 lat temu Żebrowscy powitali na świecie swojego pierwszego syna- Henryka. Po 3 latach na świecie pojawił się drugi chłopiec- Franciszek. Marzeniem aktora było aby mieć także córkę, a chłopcy aby mieli młodszą siostrę. Aktor wspominał, że chciałby aby dziewczynka była kopią mamy i także miała na imię Aleksandra.

Marzenie aktora nie było jednak poste do zrealizowania. Na początku marca Aleksandra Żebrowska na Instagramie w dość nietypowy sposób poinformowała, że jest w ciąży. Zdjęcie informujące o stanie błogosławionym przedstawiało kanapki z musztardą oraz ogórki kiszone.

Siódma ciąża ale 3 dziecko. Opowieść kobiety o smutnej przeszłości

Jakiś czas temu Aleksandra zdecydowała się na bardzo odważną opowieść. Wyznała bowiem, że jej cztery poprzednie ciąże miały tragiczny finał. Mimo, że kobieta jest siódmy raz w ciąży na świat przyjdzie ich 3 dziecko.

‚Nieudane’ ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji- wyznała kobieta

Aleksandra zdecydowała się na tak odważne i trudne wyznanie aby uświadomić ludziom, jak nietaktowne i często bolesne są pytania o kolejne dzieci. W naszym kraju bardzo popularne jest bowiem zadawanie pytań na temat potomstwa nie tylko ze strony najbliższych ale także zupełnie obcych osób. Są to prywatne, intymne kwestie, o które nie powinno się pytać ponieważ bardzo często można sprawić komuś wielką przykrość oraz rozdrapać jeszcze niezabliźnione rany.

Zobacz także na WIDAL.pl

Szumowski czuje strach przed drugą falą koronawirusa. Dlaczego?

Minister Szumowski udzielił wywiadu serwisowi Medonet, dowiedzieliśmy się z niego kilku istotnych kwestii na temat wciąż trwającej pandemii koronawirusa. Ministra zdrowia spytano m.in. o to czy czuje strach przed pandemią koronawirusa.

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Jej mąż pochwalił się zdjęciem pierworodnego. Jak dziecko ma na imię?

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Tenisistka pochwaliła się radosną nowiną. W poniedziałek urodziła swojego pierwszego syna. Nie tak dawno mogliśmy podziwiać zdjęcia Radwańskiej z sesji ciążowej. Dzisiaj możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia jej dziecka.

Ojciec Meghan Markle ostro o córce. Co na to książę Harry?

Ojciec Meghan Markle od dawna pozostaje w złych relacjach ze swoją córką. Nie pojawił się nawet na jej ślubie z księciem Harrym. Oficjalnym powodem były jego problemy z sercem. Nieoficjalnie mówiono, że nie pochwala decyzji swojej córki.