Widal.plGwiazdyAgnieszka Radwańska urodziła syna! Jej mąż pochwalił się zdjęciem pierworodnego

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Jej mąż pochwalił się zdjęciem pierworodnego

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Tenisistka pochwaliła się radosną nowiną. W poniedziałek urodziła swojego pierwszego syna. Nie tak dawno mogliśmy podziwiać zdjęcia Radwańskiej z sesji ciążowej. Dzisiaj możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia jej dziecka.

Mimo, że swoją sportową karierę tenisistka zakończyła już po sezonie w 2018 roku, wciąż jest o niej głośno w mediach. Nic dziwnego, ponieważ na swoim koncie Radwańska ma wygraną aż 20 turniejów rangi WTA, a w 2012 roku dotarła do finału singlowego Wimbledonu.

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Ma wobec niego sportowe plany?

Agnieszka Radwańska urodziła syna! Jednak będąc jeszcze w ciąży wyznała w jednym z wywiadów, że chciałaby aby jej dzieci także pokochały tenisa. Jak sama wyznała:

Czas leci. Zastanawialiśmy się nawet z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały.

Niedawno Radwańska pochwaliła się zdobyciem tytuly magistra na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W poniedziałek jednak był zdecydowanie bardziej szczęśliwy dzień w życiu tenisistki. Na świat przyszło bowiem jej pierwsze dziecko.

Dumny mąż Agnieszki, Dawid Celt pochwalił się tą radosną nowiną. Na Twitterze umieścił post z podpis:

“Jakub jest już z nami”

Dawid Celt także przez całe swoje życie był zwiazany ze sportem. Podobnie jak żona grał w tenisa ziemnego. Para sportowców pobrała się w 2017 roku.

Na młodych rodziców spłynęła fala gratulacji

Po ogłoszeniu radosnej informacji na Twitterze pojawiły się wiadomości z gratulacjami. Szczęśliwym rodzicom pogratulował między innymi były minister sportu Witold Bańka, były piłkarz reprezentacji Polski i poseł na Sejm z ramienia Platformy Obywatelskiej, Cezary Kucharski a także dziennikarze Rafał Darżynkiewicz, Żelisław Żyżyński, Marcin Majewski, Mateusz Borek czy Marcin Majewski.

Pod postem z informacją o narodzinach dziecka nie brakuje także gratulacji od szczęsliwych fanów pary. Kibice z ogromną niecierpliwością czekali na tą informację.

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka Radwańska podzieliła się informacją o swojej ciąży 31 stycznia, publikując w sieci zdjęcie małych bucików dziecięcych.

“Przyszedł czas na nowy etap w życiu #szczęśliwa, #rodzina się powiększa #będęmamą” – pisała wówczas na Instagramie.

Zobacz także na WIDAL.pl

Małgorzata Kożuchowska ofiarą hejtu. Aktorka oberwała za noszenie maseczki?

Małgorzata Kożuchowska niespodziewanie padła ofiarą hejtu. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami na swoim Instagramie zdjęciem, na którym ma maseczkę.

Szok! Matka wysyłała nagie zdjęcia nieletniej córki księdzu

Matka wysyłała nagie zdjęcia małoletniej córki księdzu. Kobieta, która wykonywała erotyczne zdjęcia swojej nieletniej córki i wysyłała je księdzu, została skazana na karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia przez Sąd Rejonowy w Puławach. Sąd dodatkowo zakazał kobiecie kontaktowania się z owym księdzem przez cztery lata.

Esmeralda Godlewska ostrzega. Kłopoty mogą mieć czołowi celebryci!

Esmeralda Godlewska to specyficzny rodzaj celebrytki. Kiedyś aspirowała razem ze swoją siostrą do miana piosenkarki. Cała Polska słyszała ich popisy. Kolędy czy hymn Polski długo nie brzmiały tak samo, po usłyszeniu ich wykonania.