Widal.plGwiazdyOjciec Meghan Markle ostro o córce. Co na to książę Harry?

Ojciec Meghan Markle ostro o córce. Co na to książę Harry?

Ojciec Meghan Markle od dawna pozostaje w złych relacjach ze swoją córką. Nie pojawił się nawet na jej ślubie z księciem Harrym. Oficjalnym powodem były jego problemy z sercem. Nieoficjalnie mówiono, że nie pochwala decyzji swojej córki.

Harry i Meghan są ostatnio ciągle na świeczniku, od kiedy postanowili opuścić rodzinę królewską. Tym razem już 11 sierpnia wyjdzie książka na temat ich życia. Pomimo że do premiery pozostało dwa tygodnie to już stała się bestsellerem.

Ojciec Meghan Markle ostro o decyzjach córki

Ojciec Meghan Markle został zapytany o swoje odczucia po wycieku niektórych fragmentów książki o córce i jej mężu.

Uwielbiam Meghan… ale nie jestem zadowolony z tego, kim się stała

– wyznał bez ogródek Thomas Markle.

Fakt, że członkowie rodziny królewskiej poradzili im, aby wezwali mnie do pomocy, a oni odmówili, to niesamowita wiadomość

– dodaje ojciec.

Książka o księciu i jego żonie bije rekordy

Biografia księcia i księżnej Sussex jest już bestsellerem w Amazon UK, dwa tygodnie przed jej wydaniem. „Finding Freedom”, autorstwa Omida Scobie i Carolyn Durand, ukaże się dopiero 11 sierpnia, ale już jest na szczycie listy bestsellerów giganta medialnego, ponieważ fani rodziny królewskiej spieszą się, aby zamówić swoją kopię w przedsprzedaży. Obecnie książka znajduje się pod numerem 14 na liście przebojów w USA.

Scobie i Durand, z którymi rozmawiali z ponad 100 źródłami, w tym z „bliskimi przyjaciółmi Harry’ego i Meghan, królewskimi pomocnikami i personelem pałacowym (w przeszłości i obecnie)”, a wszystkie informacje zawarte w książce mają mieć „co najmniej dwa źródła”.

Zobacz także:

Małgorzata Kożuchowska ofiarą hejtu. Aktorka oberwała za noszenie maseczki?

Małgorzata Kożuchowska niespodziewanie padła ofiarą hejtu. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami na swoim Instagramie zdjęciem, na którym ma maseczkę.

Szok! Matka wysyłała nagie zdjęcia nieletniej córki księdzu?

Matka wysyłała nagie zdjęcia małoletniej córki księdzu. Kobieta, która wykonywała erotyczne zdjęcia swojej nieletniej córki i wysyłała je księdzu, została skazana na karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia przez Sąd Rejonowy w Puławach. Sąd dodatkowo zakazał kobiecie kontaktowania się z owym księdzem przez cztery lata.

Esmeralda Godlewska ostrzega. Kłopoty mogą mieć czołowi celebryci?

Esmeralda Godlewska to specyficzny rodzaj celebrytki. Kiedyś aspirowała razem ze swoją siostrą do miana piosenkarki. Cała Polska słyszała ich popisy. Kolędy czy hymn Polski długo nie brzmiały tak samo, po usłyszeniu ich wykonania.