Widal.plSportWielka walka Gamrota w UFC! Były mistrz KSW podbija Amerykę! Zdobył drugi bonus z rzędu!

Wielka walka Gamrota w UFC! Były mistrz KSW podbija Amerykę! Zdobył drugi bonus z rzędu!

To była wielka walka Mateusza Gamrota w UFC! Polak na minionej gali UFC on ABC 2 dał kibicom efektowny pojedynek, za który otrzymał od organizacji UFC dodatkowe środki pieniężne!

Gamrot to były podwójny mistrz Federacji KSW, gdzie dzierżył pasy mistrzowskie wagi lekkiej i piórkowej. Polak podążył jednak za sportowymi marzeniami i udał się podbijać największą ligę światowego MMA – UFC.

Tam w pierwszej walce przegrał z Guramem Kutateladze. O porażce Polaka zadecydowali sędziowie, którzy po bliskim starciu niejednogłośnie wskazali Gruzina jako zwycięzcę tamtej konfrontacji.

Mimo porażki z Kutateladze, Gamrot mógł czuć się wyróżniony, bowiem otrzymał od UFC bonus pieniężny za “walkę wieczoru” ówczesnej gali.

Wielka walka Gamrota w UFC! Były mistrz KSW podbija Amerykę! Zdobył drugi bonus z rzędu!

Teraz Gamrot powtórzył swój wyczyn i ponownie otrzymał od UFC bonus pieniężny w wysokości 50 tys. dolarów. Polak tym razem został nagrodzony za “występ wieczoru”. A występem tym było zwycięstwo przez TKO w drugiej rundzie z faworyzowanym Scottem Holtzmanem.

“Gamer” znokautował efektownie znokautował rywala ciosami w stójce:

Po tej wiktorii, Mateusz Gamrot zapowiedział drogę na sam szczyt wagi lekkiej UFC i z pewnością zrobił ogromny krok do tego, by w kolejnej walce dostać kogoś z szerokiej czołówki UFC!

“Gamer” jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz także na Widal.pl

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Prezydent Andrzej Duda: Wspólnota jest właśnie tutaj!

Dzisiaj 11 rocznica katastrofy smoleńskiej, czyli jednej z największych tragedii w nowożytnej historii Polski. W katastrofie rządowego samolotu na lotnisku pod Smoleńskiem, 10 kwietnia 2010 roku zginęło 96 osób, w tym urzędujący prezydent Polski Lech Kaczyński wraz ze swoją małżonką. Do dzisiaj sprawa tej katastrofy nie została do końca wyjaśniona.

Elon Musk testuje nową technologię! Małpa z chipem gra w ponga!

Miliarder opublikował na swoich portalach w social mediach bardzo ciekawy film. Przedstawia on działanie chipu o nazwie Neuralink N1, czyli urządzenia wszczepionego w mózg małpy, które pozwala jej na obsługę komputera bez użycia rąk. Elon Musk nie ukrywa, że od dawna próbuje stworzyć technologię na zasadzie interfejsu mózg człowieka – komputer.

Śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej zostaje przedłużone. Jest informacja Prokuratury Krajowej

Śledztwo w sprawie katastrofy Smoleńskiej zostaje przedłużone. Działania będą trwały do 31 grudnia 2021 r. Takie informacje zostały przekazane dzisiaj przez Prokuraturę Krajową.