Widal.plAndrzej PiasecznyViola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby! Padły mocne słowa

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby! Padły mocne słowa

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby! Padły mocne słowa
Foto: screen/ https://www.instagram.com/violkakolakowska/?hl=pl screen/https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/?hl=pl

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby. Jedna z najpopularniejszych koronasceptyczek w naszym kraju uważa, że muzyk udaje. Jednak powód, dla którego ma to robić jest nieprawdopodobny.

Kobieta oskarżyła go o udawanie koronawirusa i twierdzi, że Piaseczny chce wypromować na chorobie nową płytę.

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby. Kilka dni temu pojawiło się nagranie na którym muzyk ostrzega wszystkich przed panująca chorobą. Andrzej Piaseczny nagrał filmik na którym widać, że przebywa w szpitalu podłączony pod aparatury. Jednak mimo to, nagranie wokalisty podłączonego do tlenu i z trudem łapiącego oddech nie przekonało jednak Violi Kołakowskiej.

Kobieta uważa, że Piasek udaje chorobę oraz, że jest kiepskim aktorem. Co więcej jego działalnie ma większy cel.

Udawanie choroby aby wypromować płytę

W czwartek celebrytka przekazała swoim fanom co tak naprawdę myśli. Viola Kołakowska jest przekonana, że zarówno choroba jak i pobyt w szpitalu Piaska to jedynie sprytna promocja jego nowego albumu. Kobieta zauważyła, że już za kilka miesięcy swoją premierę będzie miał urodzinowy album Piaska, “50/50”.

Sprytna promocja nowej płyty… Teraz na pewno dobrze się sprzeda. Tadam. Premiera płyty Piaska już wkrótce, bo 7 maja. Zapraszamy – ironizowała Viola.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Jak do tego doszło?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Wszystko przez pielgrzymkę traktorami zainspirowaną filmem znanego reżysera.

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Ledwo mówiąc przestrzega przed koronawirusem!

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Artysta trafił do szpitala, z którego opublikował nagranie zachęcające rodaków do przestrzegania zaleceń sanitarnych.

Serial “Friends” zakazany w Turcji!

Turecka gazeta związana z obecnie panującym prezydentem Erdoğanem ocenzurowała w swoim artykule nagie ramiona Jennifer Aniston i innych aktorek występujących w serialu “Friends”. Stwierdzono, że serial, który platforma Netflix chciała udostępnić w Turcji, może zdegenerować muzułmańskie społeczeństwo.