Widal.plAndrzej PiasecznyDramatyczny apel ‘PIASKA’! Ledwo mówiąc przestrzega przed koronawirusem!

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Ledwo mówiąc przestrzega przed koronawirusem!

Dramatyczny apel ‘PIASKA’! Artysta trafił do szpitala, z którego opublikował nagranie zachęcające rodaków do przestrzegania zaleceń sanitarnych.

Znany piosenkarz Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Piaseczny o tym, że choruje na Covid-19 poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta trafił do szpitala i tym samym musiał odwołać zaplanowane wcześniej koncerty. Wszystko działo się jeszcze przed ogłoszeniem zaostrzenia obostrzeń.

Dramatyczny apel ‘PIASKA’!

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, który dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci.

Mówi piosenkarz na opublikowanym nagraniu. Dodatkowo widać, że ciężko znosi chorobę podłączony do aparatury tlenowej.

Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Zdrowia.

Kończąc powiedział Piaseczny.

Kariera Andrzeja Piasecznego rozpoczęła się w 1992 roku, gdy wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu jako wokalista zespołu Mafia. Solową karierę zaczął już sześć lat później, w 1998 roku.

Wśród najpopularniejszych jego piosenek są ‘Złoty środek’, ‘Mocniej’, ‘Jeszcze bliżej’ czy ‘Śniadanie do łóżka’. Jednak teraz najbardziej znany jest publiczności jako juror ‘The Voice Senior’.

Piosenkarz niedawno obchodził 50 urodziny.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Jak do tego doszło?

David Lynch patronem kawiarni w Jaworznie! Wszystko przez pielgrzymkę traktorami zainspirowaną filmem znanego reżysera.

Libański szpital zadziwia! Jako pierwszy na świecie serwuje tylko dania wegańskie!

Libański szpital zadziwia! Jako pierwszy na świecie podaje wyłącznie dania pochodzenia roślinnego.

Msza święta za ponad 35 tysięcy złoty! Tyle Wodociągi w Krakowie zapłaciły za transmisję!

Msza święta za ponad 35 tysięcy złoty! Wodociągi Miasta Krakowa wydały tyle na transmisję mszy na YouTube z okazji 120-lecia działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowo spółka zapłaciła kilka tysięcy za oprawę nabożeństwa.