Widal.plSpołeczeństwoMsza święta za ponad 35 tysięcy złoty! Tyle Wodociągi w Krakowie zapłaciły za transmisję!

Msza święta za ponad 35 tysięcy złoty! Tyle Wodociągi w Krakowie zapłaciły za transmisję!

Msza święta za ponad 35 tysięcy złoty! Wodociągi Miasta Krakowa wydały tyle na transmisję mszy na YouTube z okazji 120-lecia działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowo spółka zapłaciła kilka tysięcy za oprawę nabożeństwa.

Z powodu pandemii, w mszy wzięli udział tylko zaproszeni goście. W związku z tym, pozostali mogli obejrzeć transmisję na kanale YouTube, za którą Wodociągi Miasta Krakowa zapłaciły 37 550 zł. Następnie, do tego doszły koszty oprawy mszy czy dekoracja kościoła świeżymi kwiatami.

Msza święta za ponad 35 tysięcy złoty!

W wyjaśnieniu przesłanym do mediów można przeczytać następujące objaśnienia.

Koszty objęły mikrofony oraz nagłośnienie kościoła, transmisja online w tym: zapewnienie szybkiego łącza internetowego, systemu realizacji video (mikser + serwer do streamingu + zapis wielośladowy) oraz sprzętu specjalistycznego, obsługa techniczna, transport, rejestracja wydarzenia i realizacja pamiątkowych materiałów wideo.”

Oprawa zawierała m.in. wykonanie utworu „Czułe H2O”.

Wodociągi Miasta Krakowa od lat dbają o dobre relacje z lokalną społecznością. Nasi pracownicy często spotykają się z wyrazami sympatii naszych sąsiadów – okolicznych mieszkańców. Odprawienie rocznicowej mszy św. jest jednym z takich gestów – jubileuszowym upominkiem Parafii dla naszego Przedsiębiorstwa.

Informuje spółka.

Jednak do tej pory film z mszą ma niecałe tysiąc wyświetleń.

Dodatkowo, z okazji rocznicy przedsiębiorstwo zleciło także uszycie okolicznościowych mundurów, nawiązujących do strojów z początków działania krakowskich wodociągów. Każdy z sześciu kompletów kosztował ok. 2,5 tysiąca złoty.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Libański szpital zadziwia! Jako pierwszy na świecie serwuje tylko dania wegańskie!

Libański szpital zadziwia! Jako pierwszy na świecie podaje wyłącznie dania pochodzenia roślinnego.

Ponad cztery tysiące wejść na szczyt! Kto jest legendą Lubonia Wielkiego?

Ponad cztery tysiące wejść na szczyt! Chociaż to tylko niedokładne wyliczenia schroniska PTTK na Luboniu Wielkim. Kto tego dokonał? Pan Tadeusz Czupta to „Lubońska Legenda”.

Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Jej zdaniem „Kto ogląda TVN jest głupi”

Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Sędzia TK beż skrępowania stwierdziła, że „Kto ogląda TVN to wiadomo bez badań, że jest głupi”. Co więcej Pawłowicz postanowiła także wdać się w ostrą wymianę zdań z dziennikarzem „Rzeczpospolitej”.