Widal.plMarcin NajmanTVN promuje Marcina Najmana! Jest materiał zapowiadający walkę z “Taxi Złotówą”!

TVN promuje Marcina Najmana! Jest materiał zapowiadający walkę z “Taxi Złotówą”!

Telewizja TVN promuje Marcina Najmana! W programie Dzień Dobry TVN pojawił się materiał zapowiadający walkę wieczoru gali MMA-VIP, która odbędzie się 13 lutego.

To na tej gali Marcin “El Tesosteron” Najman ma zakończyć sportową karierę. Jego przeciwnikiem będzie youtuber Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

Za promocję tego wydarzenia wzięła się stacja TVN!

TVN promuje Marcina Najmana! Jest materiał zapowiadający walkę z “Taxi Złotówą”!

W sieci można znaleźć fragmenty materiału zapowiadającego galę VIP-MMA. Jeden z nich opublikował sam Najman, pisząc na dodatek, że Szymon Wrzesień – który jest niezwykle pewny siebie przed tą konfrontacją – ostatecznie będzie kolejnym rozczarowanym. KOLEJNYM!

“Lubię go, ale takie groźne zapowiedzi słyszałem już wielokrotnie… Szymon „Złotówa” będzie kolejnym rozczarowanym. Przy tym jego kibicka, prowadząca Szulim.”

Przypominamy, że na gali MMA-VIP odbędzie się kilka walk na zasadach MMA. W tej formule zadebiutuje także kilku pięściarzy. W klatce zobaczymy między innymi Przemysława Opalacha, Marcina Rekowskiego czy byłą mistrzynię świata Ewę Piątkowską.

Niedługo ruszy także sprzedaż PPV na to wydarzenie. Zainteresowani galą MMA-VIP będą mogli wykupić dostęp w dwóch wariantach: w przedsprzedaży w cenie 15,50 zł lub w dniu gali w cenie 19,50 zł.

Zamierzacie oglądać to wydarzenie?

Co także na WIDAL.PL?

Szczepionka na COVID-19. W Polsce “stwierdzono niepożądane reakcje na szczepionkę”

Szczepionka na COVID-19 to nadal w polskim społeczeństwie temat kontrowersyjny. Podobnie jak w wielu sprawach, Polacy i w kwestii szczepionki przeciwko śmiercionośnej chorobie COVID-19 są bardzo podzieleni. Podziałowi temu nie sprzyjają najnowsze informacje dotyczące efektów niepożądanych przyjęcia szczepienia.

Możliwe przedłużenie obostrzeń? Rzecznik rządu nie ma dobrych wieści

Możliwe przedłużenie obostrzeń? Obostrzenia w naszym kraju trwają już od dłuższego czasu. Mimo, że wszyscy a szczególnie przedsiębiorcy liczyli na poluzowanie obecnie panujących obostrzeń sytuacja może być zupełnia inna.

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów tuż po grupie “0”. Kiedy to nastąpi?

Szczepienia na koronawirsa dla seniorów mają się odbyć tuż po grupie “0”. Już od jakiegoś czasu w Polsce dostępna jest szczepionka na Covid-19. Jednak jak narazie nie każdy może poddać się szczepieniu.