Widal.plSpołeczeństwoTrzy wnuczki zgwałcone na oczach babci. Serce jej pękło

Trzy wnuczki zgwałcone na oczach babci. Serce jej pękło

Trzy wnuczki zgwałcone zostały na oczach babci. Niestety starsza pani nie wytrzymała tego widoku i zmarła. Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w całym kraju. Wciąż sprawcy nie odnaleziono.

Okazuje się, że intruz ubrany w kominiarkę włamał się do domu 71-letniej kobiety w Impendle w Południowej Afryce. Mówi się, że zwyrodnialec zamknął trzy siostry w wieku 19, 22 i 25 lat, które mieszkają ze swoją babcią, w jej sypialni. Wyciągał je pojedynczo, aby je zgwałcić.

Trzy wnuczki zgwałcone w brutalny sposób

Trzy wnuczki zgwałcone zostały po kolei. Południowoafrykańska policja bada obecnie śmierć babci, która zmarła od szoku. Prawniczka, która zajmuje się tą sprawą, twierdzi, że babci po prostu pękło serce.

Znaleźliśmy babcię w domu, ale ona już nie żyła. Myślimy, że była tak przerażona tym, co zrobiono jej wnuczkom, że spowodowało to zawał serca.

– mówi przedstawiciel rodziny Mzandwile Ndlovu.

Policja wciąż szuka sprawcę

Sprawę skomentował południowoafrykański rzecznik policji, kapitan Nqobile Gwala:

Nieznany podejrzany, ubrany w kominiarce wtargnął do domu i zgwałcił trzech członków rodziny, trzymając ich na muszce pistoleta. 71-letnia kobieta, która była świadkiem incydentu, upadła i zmarła, a my apelujemy do każdego, kto może mieć informacje o incydencie, aby skontaktował się z policją.

Rzecznik KwaZulu-Natal, członek Rady Rozwoju Społecznego Nonhlanhla Khoza powiedział:

Jesteśmy dotkliwie dotknięci tymi przerażającymi przypadkami gwałtów i morderstw na naszych kobietach. Zauważyliśmy dramatyczny wzrost liczby przypadków przemocy związanej z płcią, morderstwami i gwałtami. Wzywam społeczeństwo do udzielenia pomocy policji w przypadku wszelkich informacji, które mogłyby doprowadzić do aresztowania. Te incydenty bezdusznego gwałtu na naszych kobietach zakończą się dopiero wtedy, gdy społeczności będą współpracować z policją i wyślemy serdeczne kondolencje ofiarom

Zobacz także:

Znany aktor zmarł z powodu koronawirusa! Kto to taki?

Nick Cordero to znany aktor z Broadwayu. Od marca fani śledzili jego walkę z powikłaniami związanymi z koronawirusem. Niestety wiemy już, że mężczyzna nie wygrał tej walki. Pomimo przejścia szeregu zabiegów życia aktora nie udało się uratować, o czym w mediach społecznościowych poinformowała jego żona.

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

KKanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.