Widal.pl14 latka w ciąży14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.

O młodej dziewczynie, obywatelce Rosji stało się głośno kilka miesięcy temu. Sławę Darii zagwarantowała ciąża z 10-letnim chłopcem. W rosyjskiej telewizji można było obejrzeć program, w którym głównymi bohaterami byli właśnie przyszli rodzice.

14-latka w ciąży. Patologia czy szybkie dojrzewanie?

14-latka w ciąży. Zaskakujące wydarzenie ma miejsce w Rosji. Tamtejsi lekarze, nie ukrywają swojej niepewności odnośnie ojcostwa chłopca. Największe wątpliwości stwarza fakt czy w wieku 10 lat chłopiec mógł kogokolwiek zapłodnić. Natomiast Daria i Ivan ciągle utrzymują swoją wersję wydarzeń.

Jaki czas temu w Internecie pojawiła się ciekawa informacja. Mianowicie, że ciąża 14-latki jest efektem gwałtu. Ojcem dziecka nie m być 10-letni Ivan a 15-latek o imieniu Stiopa. To on miał dokonać gwałtu na Dari i to on ma być biologicznym ojcem dziecka. Mimo wszystko dziewczynka wydaje się być zachwycona sytuacją, w której się znalazła i w dalszym ciągu promuje patologię zyskując tym samym ogromną sławę.

Sławna nastolatka opowiada o swoim strachu przed porodem

Jakiś czas temu młoda matka opowiedziała o swoich obawach. Na profilu na Instagramie. 14-latka napisała, że czuje strach przed porodem, że boi się bo ten „jest przerażający” i że chciałby urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ciało nastolatki nie jest jeszcze w pełni gotowe i ukształtowane do porodu naturalnego a w takiej sytuacji lekarze z reguły rekomendują metodę o której marzy młoda matka.

14-latka żaliła się także, że nie za dobrze znosiła pierwszy trymestr ciąży. Opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem i że zmagała się z niskim poziomem hemoglobiny, zaparciami i zgagą. Z biegiem czasu jednak dolegliwości zaczęły ustępować. Wyznała także, że podczas trwania ciąży nabawiła się rozstępów.

Zobacz także na WIDAL.pl

Holandia robi ukłon dla środowiska LGBT. W dowodach osobistych nie będzie wskazanej płci?

Holandia robi ukłon dla środowisk LGBT i tych ludzi, którzy nie potrafią określić swojej płciowej tożsamości. Już niedługo w tym kraju nie będzie wskazywana płeć na dowodach osobistych!

Zwolennik Dudy na wiecu Trzaskowskiego. Kandydat na prezydenta znów zaskoczył?

Zwolennik Andrzeja Dudy pojawił się na wiecu Rafała Trzaskowskiego. Reakcja kandydata Koalicji Obywatelskiej w II turze wyborów prezydenckich była zaskakująca!
Sytuacja miała miejsce podczas wiecu wyborczego Rafała Trzaskowskiego w Częstochowie. Polityk przemawiał do zebranych ludzi, ale pod sceną, z której zabierał głos wypatrzył głośnego zwolennika Andrzeja Dudy. Co zrobił?

Matka prowadziła dzieci na smyczy! Dzieci udawały psy! Szokujące sceny w Łodzi! Dlaczego do tego doszło?

Matka dwójki dzieci prowadziła je na smyczy! Niecodzienna i szokująca sytuacja miała miejsce w Łodzi, a konkretnie w dzielnicy Bałuty! O sprawie mieszkańcy zawiadomili policję, która podjęła działania w kierunku ukarania matki!
Co interesujące, matka dwójki dzieci, które prowadziła na smyczy uznała, że była to zabawa, którą zaproponowały dzieci. Chciały one bowiem udawać pieski.