Widal.plSpołeczeństwoMatka prowadziła dzieci na smyczy! Dzieci udawały psy! Szokujące sceny w Łodzi!

Matka prowadziła dzieci na smyczy! Dzieci udawały psy! Szokujące sceny w Łodzi!

Matka dwójki dzieci prowadziła je na smyczy! Niecodzienna i szokująca sytuacja miała miejsce w Łodzi, a konkretnie w dzielnicy Bałuty! O sprawie mieszkańcy zawiadomili policję, która podjęła działania w kierunku ukarania matki!

Co interesujące, matka dwójki dzieci, które prowadziła na smyczy uznała, że była to zabawa, którą zaproponowały dzieci. Chciały one bowiem udawać pieski.

Matka prowadziła dzieci na smyczy! Szokujące sceny w Łodzi!

Jak dokładnie wyglądała ta sytuacja? Otóż, matka dwójki dzieci i jej siostra prowadziły dwójkę kilkuletnich dzieci na smyczy. Każda z kobiet prowadziła jedno dziecko. Dzieci natomiast udawały psy.

Przechodnie widząc tę sytuację zawiadomili policję. Ta szybko zidentyfikowała rodzinę i odbyła rozmowę z matką dzieci. Ta tłumaczyła się zabawą z dziećmi, które chciały poczuć się jak pieski i chciały wyjść na spacer. Mimo tłumaczenia zabawą, sprawą zajęła się prokuratura. Ma ona przyjrzeć się dokładniej sytuacji rodziny, która zabawiała się z dziećmi za pomocą smyczy.

Policja z Łodzi zaznacza, że rodzina ta wcześniej nie była notowana. A smycze czy szelki mogły być także wykorzystane do zapanowania nad nadpobudliwymi dziećmi, które puszczone samopas mogłyby sprowadzić na siebie zagrożenie.

A Wy co sądzicie o tej sprawie? Czy zdecydowalibyście się na taką zabawę?

Co także na WIDAL.PL?

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Prezydent Andrzej Duda chce zmiany w konstytucji?

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest jednym z tematów przewodnich obecnej kampanii prezydenckiej. Urzędujący prezydent Andrzej Duda i jego bezpośredni rywal w II turze wyborów Rafał Trzaskowski stoją na dwóch różnych biegunach w sprawie LGBT i wyrównywania prawnego par homoseksualnych z małżeństwami.

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na prezydenta chce zamieszać w kampanii męża?

Małgorzata Trzaskowska ma żal do Kościoła. Żona kandydata na Prezydenta RP – Rafała Trzaskowskiego zaangażowała się na dobre w kampanię wyborczą swojego męża.
W wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej przyznała, że jest osobą wierzącą, co dodaje jej siły w codzienności, ale jednocześnie ma żal do Kościoła.

Kary za brak maseczki? Ile zapłacimy ?

Czy kary za brak maseczki w czasie pandemii koronawirusa są zgodne z prawem? Jest właśnie orzeczenie sądu, które będzie przełomowe w dyskusji na temat tego, czy ludzi nieprzestrzegających noszenia maseczek karać mandatami czy nie.