Widal.plGwiazdyZnany aktor zmarł z powodu koronawirusa!

Znany aktor zmarł z powodu koronawirusa!

Nick Cordero to znany aktor z Broadwayu. Od marca fani śledzili jego walkę z powikłaniami związanymi z koronawirusem. Niestety wiemy już, że mężczyzna nie wygrał tej walki. Pomimo przejścia szeregu zabiegów życia aktora nie udało się uratować, o czym w mediach społecznościowych poinformowała jego żona.

Przebieg choroby aktora był bardzo ciężki. COVID-19 spowodował problem z krzepnięciem krwi. Trzeba było amputować mu prawą nogę. Cordero przeszedł także dwa małe udary, infekcję septyczną, miał grzybicę płucną, a w jego serce wszczepiono tymczasowy rozrusznik.

Nick Cordero zmarł w wieku niespełna 42 lat

Nick Cordero jeszcze pod koniec maja za pośrednictwem swojej żony Amandy Kloots, że dalej walczy z chorobą i każdego dnia odnotowywane są „małe postępy”. Jednak teraz poinformowała, że Nick nie dał rady wygrać.

Bóg ma teraz nowego anioła w niebie. Mój kochany mąż zmarł dziś rano. Był otoczony miłością przez swoją rodzinę, śpiewając i modląc się, gdy delikatnie opuszczał tę ziemię.

Wciąż w to nie wierzę i bardzo cierpię. Serce mi pęka, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nick był takim jasnym światłem. Był przyjacielem wszystkich, uwielbiał słuchać, pomagać, a zwłaszcza rozmawiać. Był niesamowitym aktorem i muzykiem. Kochał swoją rodzinę i uwielbiał być ojcem i mężem. Elvis i ja będziemy za nim tęsknić we wszystkim, co robimy, każdego dnia.

https://www.instagram.com/p/CCSBM89Axt_/

Aktor był znany głównie z Broadwayu

Nick Cordero na co dzień występował na Broadwayu, gdzie wcielał się głównie w rolę prawdziwych mężczyzn. Aktor zagrał m.in. żołnierza w adaptacji filmu Woody’ego Allena „Bullets Over Broadway”, za co był nominowany do nagrody Tony za najlepszą rolę w musicalu. W ubiegłym miesiącu artysta zaczął uskarżać się na problemy zdrowotne, a 31 marca trafił na oddział intensywnej terapii w Los Angeles.

Zobacz także:

Klient nie miał maseczki i opluł pracownika sklepu. Zachowanie na tle rasistowskim?

Klient nie miał maseczki i opluł pracownika jednej ze znanych sieci sklepów. Karygodna sytuacja miała miejsce w krakowskim sklepie. Czy będą wyciągnięte jakieś konsekwencje? Klient opluł osobę pracującą w jednym z sieciowych sklepów. Sytuacja miała miejsce, ponieważ pracownik postanowił zwrócić uwagę klientowi, ponieważ ten nie miał maseczki ochronnej.

Słynny raper zostanie prezydentem USA?

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.
Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.

14-latka w ciąży z 10 letnim kolegą! Dziewczynka została gwiazdą Instagrama. Jak do tego doszło?

14-latka w ciąży. Na swoim Instagramie gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy osób pisze o strachu przed porodem. W jej postach możemy także przeczytać, że boi się porodu naturalnego, dlatego chce urodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Ojcem dziecka Darii ma być jej 10-letni kolega.