Widal.plGwiazdySłynny raper zostanie prezydentem USA? Ma poparcie znanego miliardera!

Słynny raper zostanie prezydentem USA? Ma poparcie znanego miliardera!

Kanye West to bardzo znany raper w Stanach Zjednoczonych. Teraz okazuje się, że ma również ambicje polityczne. O wszystkim muzyk poinformował na swoim Twitterze.

Raperowi zdarzało się do tej pory udzielać w życiu politycznym kraju. Dwa lata temu wraz ze swoją żoną-celebrytką Kim Kardashian gościł u prezydenta Donalda Trumpa. Teraz planuje być jego rywalem w wyścigu o fotel prezydencki.

Kanye West kandyduje na prezydenta?

Kanye West opublikował wpis na Twitterze, który zdobył ogromną popularność. Raper twierdzi w nim, że będzie kandydował na prezydenta kraju.

Musimy zrealizować obietnicę daną Ameryce, ufając Bogu, jednocząc się wokół naszej wizji i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych

– ogłosił Kanye.

https://twitter.com/kanyewest/status/1279575273365594112

Znany miliarder wspomoże kampanię?

Na ten wpis od razu zareagował jeden z najbardziej wpływowych ludzi świata, miliarder-ekscentryk Elon Musk.

Masz moje całkowite wsparcie!

Raper będzie miał bardzo ciężko, jeśli rzeczywiście planuje zostać prezydentem. W USA istnieje mocny system dwupartyjny, w którym prym wiodą Demokraci i Republikanie. Kandydaci spoza tych partii nie mają większych szans na zwycięstwo.

Przypadek Kanye’go Westa byłby pierwszym w historii USA, że człowiek związany z muzyką zostałby prezydentem. Zdarzyło się tam jednak, że głową państwa został aktor – Ronald Reagan. Miał on jednak wcześniej jakieś doświadczenie polityczne. West do tej pory nie sprawował żadnej funkcji.

Zobacz także:

Holandia robi ukłon dla środowiska LGBT. W dowodach osobistych nie będzie wskazanej płci?

Holandia robi ukłon dla środowisk LGBT i tych ludzi, którzy nie potrafią określić swojej płciowej tożsamości. Już niedługo w tym kraju nie będzie wskazywana płeć na dowodach osobistych!

Zwolennik Dudy na wiecu Trzaskowskiego. Kandydat na prezydenta znów zaskoczył?

Zwolennik Andrzeja Dudy pojawił się na wiecu Rafała Trzaskowskiego. Reakcja kandydata Koalicji Obywatelskiej w II turze wyborów prezydenckich była zaskakująca!
Sytuacja miała miejsce podczas wiecu wyborczego Rafała Trzaskowskiego w Częstochowie. Polityk przemawiał do zebranych ludzi, ale pod sceną, z której zabierał głos wypatrzył głośnego zwolennika Andrzeja Dudy. Co zrobił?

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Czym się zajmie?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.