Widal.plKoronawirusSzumowski w szpitalu z powodu Covid-19! Jaki jest jego stan?

Szumowski w szpitalu z powodu Covid-19! Jaki jest jego stan?

Łukasz Szumowski w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że były minister zdrowia jest chory. Media obiegły jednak jego zdjęcia jak poszedł na zakupy. Bronił się, że już nie był zakażony w momencie wyjścia do sklepu.

Teraz sytuacja jest zgoła odmienna, ponieważ stan Szumowskiego mocno się pogorszył. Lekarze zdecydowali o hospitalizacji. Stan ministra się pogorszył.

Szumowski w szpitalu

Szumowski w szpitalu znalazł się z powodu pogarszającego stanu zdrowia. Twierdzi teraz, że wcześniejszy test był fałszywie dodatni. Jego zdaniem zakaził się Covid-19 niedawno.

Tym razem objawy są. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni, prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza

– skomentował polityk dla money.pl.

Na pytanie jak się czuje, odpowiedział lakonicznie: “Bywało lepiej”.

Łukasz Szumowski zrezygnował ze swojej funkcji ministra zdrowia w połowie sierpnia. Spotkało się to z dużą krytyką opinii publicznej, ponieważ opuścił stanowisko w trakcie trwającej pandemii.

Tymczasem w Polsce padają kolejne, tragiczne rekordy

Dzisiejszy raport z 14 października odnośnie koronawirusa w Polsce jest rekordowy pod względem ilości zakażeń i ofiar śmiertelnych. Łączny bilans dnia wynosi 6526 nowych przypadków i 116 zgonów.

Mamy 6526 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (1188), małopolskiego (1137), śląskiego (520), wielkopolskiego (508), łódzkiego (405), kujawsko-pomorskiego (356), pomorskiego (344), podkarpackiego (319), dolnośląskiego (315), lubelskiego (256), świętokrzyskiego (255), opolskiego (233), warmińsko-mazurskiego (196), zachodniopomorskiego (175), podlaskiego (174), lubuskiego (145). Z powodu COVID-19 zmarło 11 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 105 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 141 804/3 217 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Zobacz także:

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją?

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Uznawany za najlepszego piłkarza w historii Portugalczyk przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. O pozytywnym wyniku testu u Ronaldo poinformowała Portugalska Federacja Piłkarska.

Maseczki obowiązkowe na weselach? Kolejne obostrzenia wchodzą w życie?

Jak wiemy koronawirus w Polsce nie odpuszcza. Dlatego też już w najbliższym czasie wejdą w życie nowe zasady funkcjonowania.

Protest rolników sparaliżował Warszawę? Policja obstawiła całe miasto

Protest rolników w Warszawie. Oficjalnie nazwany “Wielki Strajk Rolników” rozpoczął się wczoraj czyli we wtorek 13 października o godzinie 10 rano.