Widal.plCristiano RonaldoCristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją!

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją!

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Uznawany za najlepszego piłkarza w historii Portugalczyk przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. O pozytywnym wyniku testu u Ronaldo poinformowała Portugalska Federacja Piłkarska.

Co ciekawe, Ronaldo jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją Portugalii, gdzie stanowił potencjalne źródło zarażenia:

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Jeszcze wczoraj przebywał z całą reprezentacją!

Piłkarz grający na co dzień w Juventusie Turyn przechodzi zarażenie koronawirusem bezobjawowo.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, Ronaldo opuścił zgrupowanie reprezentacji Portugalii i udał się na kwarantannę. Reprezentacja bez niego w składzie będzie musiała podjąć się rywalizacji w środowym meczu ze Szwecją.

Jak podaje hiszpański dziennik Marca, mecz ze Szwedami nie jest zagrożony, bowiem pozostali kadrowicze mieli negatywny wynik na obecność koronawirusa.

Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej opuści także najbliższe mecze swojego klubu – Juventusu Turyn, który broni mistrzostwa Włoch.

Co także na WIDAL.PL?

Mateusz Morawiecki na kwarantannie! Miał kontakt z zakażonym

Mateusz Morawiecki na kwarantannie – informację przekazał rzecznik rządu Piotr Muller. Okres izolacji premiera jest wynikiem potwierdzenia dzisiaj rano zarażenia u osoby, którą premier spotkał 9 października.

Testy na koronawirusa online! Jak go wykonać?

Testy na koronawirusa online. Jeżeli ktoś ma podejrzenie, że mógł się zarazić panującym obecnie wirusem to jest szybkie rozwiązanie problemu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu aby dowiedzieć się jaki jest nasz stan zdrowia.

Grypa w natarciu. Ile Polaków zachorowało na początku październiku?

Grypa w natarciu. Mimo, że w ostatnim czasie głośno jest o zakażeniach na koronawirusa to grypa także szaleje. Trudna sytuacja pandemiczna, nie za bardzo pozwala nam skupić się na czymś innym.

Donald Trump o COVID-19: Wygląda na to, że jestem odporny. Mówi prawdę?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wypowiedział się o chorobie COVID-19 i prowadzi narrację zwycięstwa nad śmiercionośnym wirusem. Aktualnie urzędujący prezydent USA przechodził chorobę COVID-19 przez kilkanaście ostatnich dni.