Widal.plPolitykaStuhr ostro o Kaczyńskim! “Jest narkomanem!”

Stuhr ostro o Kaczyńskim! “Jest narkomanem!”

Maciej Stuhr ostro o Kaczyńskim! Popularny w naszym kraju aktor znany jest ze swojej niechęci do aktualnie rządzonej frakcji. Przez wielu jest nawet uważany za wroga Prawa i Sprawiedliwości. Teraz dał ku temu kolejny powód.

Aktor nie obawia się wygłaszać politycznych komentarzy. Te w jego ustach pojawiają się bardzo często i głównie są krytyczne do postawy rządu i całej frakcji PiS. Teraz mamy najnowszy przykład tej “nienawiści” Stuhra do aktualnie rządzących w Polsce.

Stuhr ostro o Kaczyńskim!

Maciej Stuhr gościł w audycji “Gość Radia Zet”, gdzie skomentował postawę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o nadchodzące wybory prezydenckie, które mają odbyć się w formie wyborów korespondencyjnych.

Choć do realizacji wyborów pozostał niecały tydzień, to ciągle nie ma jasnych wytycznych jak one mają zostać przeprowadzone. Wybory prezydenckie są planowane na dzień 10 maja, czyli w najbliższą niedzielę.

Co natomiast o postawie Jarosława Kaczyńskiego, który – jak się wydaje – robi wszystko, by doprowadzić do tych wyborów, sądzi Maciej Stuhr? Aktor w mocnych słowach skomentował działania prezesa PiS:

“Pan prezes Kaczyński jest mocno odrealnionym człowiekiem. Graczem, który będzie grał w kasynie, dopóki nie przegra ostatniej złotówki. Jest narkomanem, który nie powstrzyma się od zażycia ostatniej dawki heroiny, nawet jeżeli wie, że ona go zabije. Taki pęd na władzę, nawet w obliczu zagrożenia narodu wirusem, granie dalej w te wszystkie gierki, to coś niebywałego.

Bardzo się dziwię, że w jego otoczeniu nikt nie ma odwagi tego powiedzieć.”

A Wy jak myślicie? Czy ostatecznie dojdzie do wyborów prezydenckich, które zapowiedziane są na dzień 10 maja?

Kto kandyduje w wyborach?

10 maja mamy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wybór będziemy dokonywać sposód dziesięciu kandydatów.

Wśród nich są: Andrzej Duda (obecny Prezydent RP), Małgorzata Kidawa- Błońska, Szymon Hołownia, Robert Biedroń, Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak, Stanisław Żółtek, Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno.

Kaczyński geniuszem?

Taką tezę postawił Michał Wiśniewski. Były lider zespołu „Ich Troje” skomplementował prezesa PiS.

Będzie debata Duda-Hołownia?

Sztab postawił absurdalny warunek. Wydaje się, że do tego nie dojdzie.

Kto wspiera Szymona Hołownię?

W sieci pojawiły się spekulacje o tym, kto tak naprawdę wspiera Szymona Hołownię. Pojawiają się głosy o milionerach.