Widal.plPolitykaBędzie debata Duda-Hołownia? Sztab postawił absurdalny warunek!

Będzie debata Duda-Hołownia? Sztab postawił absurdalny warunek!

Czy będzie debata Duda-Hołownia? Na Twitterze zawrzało po wpisie, jaki opublikował szef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy – Joachim Brudziński.

Brudziński skomentował wpis szefa sztabu wyborczego Szymona Hołowni – Michała Kobosko. Ten wyraził swoją opinię na temat konwencji wyborczej Andrzeja Dudy. Oczywiście była top opinia krytyczna.

Będzie debata Duda-Hołownia?

Kobosko skomentował obietnice zaprezentowane przez aktualnego prezydenta RP na swojej konwencji wyborczej. Zaznaczył on, że to, co mówi Andrzej Duda jest “nudne i wtórne” i zasugerował, że “zatrzymał się on w 2015 roku.”.

Wtem do akcji wkroczył Brudziński, który zaproponował debatę między Andrzejem Dudą, a Szymonem Hołownią:

“Szefie sztabu Pana Hołowni,niech Pana kandydat(TVN-owski celebryta)zmierzy się z #Duda2020 na merytoryczne argumenty i programy. Niech Pan Hołownia stanie przed kamerą i zamiast złośliwostek i dowcipów które wymieniał z Panem Prokopem, przedstawi z głowy swój program tak jak #PAD

Wyzwanie oczywiście zostało zaakceptowane przez samego Szymona Hołownię. Jeden z kandydatów na prezydenta RP sam odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Joachima Brudzińskiego:

“Pojedynek 1:1 z PAD na programy przed kamerami? Kandydat Duda wreszcie nie ucieka, chce rozmawiać? Wyzwanie @jbrudzinski – przyjęte. Kiedy i gdzie? Najbliższy wtorek? Sztaby dograją szczegóły.”

Warunek odnośnie debaty postawił jednak Brudziński. Warto zaznaczyć, że jest to warunek absurdalny i prześmiewczy:

“Najpierw debata Holowania- Prokop. Jak go Pan rozłoży na łopatki to nasz sztab rozważy Pana propozycję.”

A czy Was zainteresowałaby potencjalna debata Andrzeja Dudy z Szymonem Hołownią? Żeby do niej doszło, obaj kandydaci musieliby dostać się do drugiej tury wyborów prezydenckich, które odbędą się 10 maja.

Andrzej Duda pomoże bezrobotnym?

W dobie pandemii wielu z nas traci pracę. Prezydent zapowiada jednak pomoc!

Czy jest skuteczny lek na koronawirusa?

Dużo wskazuje na to. że tak. Amerykańscy naukowcy badają specyfik, który w znacznym stopniu może pomóc w walce z COVID-19.