Widal.plPolityka“Kaczyński jest geniuszem”! Były lider Ich Troje z uznaniem!

“Kaczyński jest geniuszem”! Były lider Ich Troje z uznaniem!

“Kaczyński jest geniuszem!” – taką tezę przedstawił były lider zespołu popowego Ich Troje, Michał Wiśniewski. Gościł on w programie “Skandaliści” na Polsat News, gdzie odpowiadał na pytania Agnieszki Gozdyry.

Wiśniewski odniósł się między innymi do aktualnej sytuacji w kraju i poparcia Prawa i Sprawiedliwości. Prezesa tej partii Jarosława Kaczyńskiego wprost nazwał “geniuszem”!

“Kaczyński jest geniuszem”

Michał Wiśniewski w programie “Skandaliści” (do sprawdzenia -> TUTAJ) wypowiedział się na temat rządów PiS i osoby Jarosława Kaczyńskiego.

Były lider “Ich Troje” nie ukrywa, że jest pod wrażeniem tego, w jaki sposób Jarosław Kaczyński zbudował zaufanie i silny mandat społeczny. Oczywiście jest mnóstwo przeciwników prezesa PiS, ale większość rodaków – jak pokazują ostatnie wyniki wyborów krajowych – jest za nim, niż przeciwko niemu.

Cesarzowi co cesarskie. Dla mnie Jarosław Kaczyński jest geniuszem, żeby tak te wszystkie klocki poukładać w kraju – chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. Naprawdę trzeba być geniuszem.

[…] Siedzimy sobie wygodnie, nieważne, czy ktoś nas kupuje za 500+ , 1000+, czy 5000+. Chcieliśmy demokracji. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy. Jeżeli oczekujemy poprawności politycznej, to czas się obudzić. Wybraliśmy – mamy

Wiśniewski odniósł się także do najbliższych wyborów prezydenckich, które zaplanowane są na dzień 10 maja. Dodał, na kogo na pewno nie odda swojego głosu:

Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy. – powiedział o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej.

Andrzej Duda pomoże bezrobotnym?

W dobie pandemii wielu z nas traci pracę. Prezydent zapowiada jednak pomoc! 

Będzie debata Duda-Hołownia?

Sztab postawił absurdalny warunek. Wydaje się, że do tego nie dojdzie.

Kto wspiera Szymona Hołownię?

W sieci pojawiły się spekulacje o tym, kto tak naprawdę wspiera Szymona Hołownię. Pojawiają się głosy o milionerach.