Widal.plBorys BudkaPO oszukało wyborców? Borys Budka o obietnicach: To było pod wpływem emocji

PO oszukało wyborców? Borys Budka o obietnicach: To było pod wpływem emocji

PO oszukało wyborców? Przewodniczący Platformy Obywatelskiej będącej kołem napędowym opozycji w Polsce udzielił wywiadu Gazecie Wyborczej, w której tłumaczył się z… niespełnionych obietnic.

Obietnice te dotyczyły utworzenia przez Rafała Trzaskowskiego nowego ruchu politycznego. PO zapowiadało bowiem, że były kandydat na urząd Prezydenta RP, który zdobył ogromne poparcie, ale niższe niż urzędujący prezydent Andrzej Duda, założy swój własny ruch poparcia.

Ale plany te jednak nie zostaną spełnione.

PO oszukało wyborców? Borys Budka o obietnicach: To było pod wpływem emocji

Oto, co w sprawie rzekomego ruchu Rafała Trzaskowskiego powiedział Borys Budka:

“To było pod wpływem emocji. Rzuciliśmy hasło i potem trzeba się było tłumaczyć. Taki jest kalendarz wyborczy, że wybory mamy dopiero za trzy lata. Nie da się utrzymać aktywności kampanijnej przez tak długi okres. Ludzie oczekują sprawczości i ciągle nas pytają: “Dlaczego PiS jeszcze rządzi?!”, “Czemu wy nic nie robicie?!”, “Kaczyński robi tyle błędów, a wy tego nie wykorzystujecie?

A jak mamy to wykorzystać? Pytam tych, którzy tak mi mówią. Chętnie skorzystam z rady, zapraszam, proszę mi powiedzieć. I wtedy oni: “Nie wiem, to pan od tego jest” – powiedział bez żenady Borys Budka.

Co jeszcze na WIDAL.PL?

Ciężarna kobieta w USA została zaszczepiona! Dziecko ma przeciwciała!

W Stanach Zjednoczonych a dokładnie na Florydzie urodziło się pierwsze dziecko z przeciwciałami na koronawirusa. Jego matka pracuje w służbie zdrowia i została zaszczepiona przed porodem.

Dziesiątki tysięcy widzów na stadionie podczas pandemii! Rosjanie świętują rocznicę aneksji Krymu!

Dziesiątki tysięcy widzów na stadionie podczas pandemii! Putin i dziesiątki tysięcy widzów świętowali na moskiewskim stadionie na Łużnikach 7. rocznicę przyłączenia Krymu do Rosji. Widzowie wypełnili po brzegi stadion na 81 tysięcy widzów. Mimo trudnej sytuacji pandemicznej sporo widzów nie miało masek chroniących usta i nos.

Zamknięcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych! Kolejne obostrzenia przed nami!?

Zamknięcie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych to kolejne restrykcje na jakie musimy się przygotować. Mimo, że kilka dni temu rząd ogłosił nowe obostrzenia na najbliższe tygodnie to nie wykluczone, że mogą one ostać pogłębione. Okazuje się, że kolejnym krokiem może być zamknięcie sfery beauty.